Wpis z mikrobloga

TLDR: Kupiłem wszystkie karty, wygrałem wszystkie rozgrywki i brakuje mi karty Esterad Thyssen

Próbuje ukończyć zadanie Pełna kolekcja kart, w tym celu zakupiłem wszystkie karty i ukończyłem zadania związane z rozgrywkami. Niestety zadanie nie zostało ukończone mimo, że nie mam już nic do zrobienia. Zacząłem weryfikować czego mi brakuje i okazuje się, że jest to jedna karta, którą dostaje się po pokonaniu Dijkstry - Esterad Thyssen. W Quest Logu pokazuje mi się, że wygrałem z nim grę, mimo to w kolekcji jej brakuje. Co ciekawe mam kartę Ciri, zazwyczaj kiedy ludziom brakuje Thyssena, to Ciri też nie mają.


Przeszukałem jego biuro i karty nie znalazłem. Trochę odechciewa mi się kontynuować grę jeśli nie mogę jej ukończyć na 100%. Da się coś zrobić, czy to over dla chłopa?

#wiedzmin3 #wiedzmin
  • 1
@bpp9: znajdź sejwa sprzed pierwszej gry z D, zagraj z nim i zobacz czy ci wpadnie, jak tak to musiało się coś zabugować w tamtym momencie, a jak nie to jest to jakiś nowy bug i jedyne co możesz zrobić to dodać sobie kodem tę kartę