Wpis z mikrobloga

naprawdę myślisz, że ten kredyt 2% będzie dla ciebie? Co za naiwność xD


@Bernenski: W mediach mówili o dobrze zarabiających, inteligentnych, młodych ludziach z kapitałem. No wiadomo, że nie mogli powiedzieć wprost, że chodzi im o spadkowiczów, ale to na pewno mieli na myśli - bo kto inny wciąż nie ma mieszkania mimo, że go stać? Na pewno nie owce słuchające ekspertów deweloperskich o braku mieszkań i wzrostach stóp maksymalnie do
@Bernenski: ale ja nie kupię za pół roku, misiu. Ja poczekam, przecież program kredytu na 2% ma być dostępny przez 3 lata. Spokojnie - kto wie co się może stać. Może Putin zaatakuje od północy Ukrainę i wyjadę z Polski? Nie wiem.
Ciekawe czy w tym tygodniu minister Buda przedstawi rozwiązanie problemu pustostanów. Szkoda, że na wykopie już nikt nie siedzi bo zabawnie byłoby obserwować te wszystkie fikołki pękajacych dup naganiaczy
BurzaGrzybStrusJaja - @Bernenski: ale ja nie kupię za pół roku, misiu. Ja poczekam, p...

źródło: EE5EB33E-E1EA-46CD-8D50-43D2D841773F

Pobierz
@Bernenski

ja na szczęście nie potrzebuje takich pomocy od państwa xD


To nie będzie żadna pomoc od państwa, bo państwo nie ma własnych pieniędzy.
Realnie to na te dopłaty 2% zrzucą się miniratkowicze 10% na stałej i zmiennej jak ty, którzy nabrali kredytów na he he promocji 0,1%.

Wyruchano was bez mydła jak frankowiczów, tylko jeszcze nie wszyscy to sobie uświadomiliście do końca, widać po tobie jak próbujesz to wyprzeć ze swej
@mookie
ja jestem na stałej stopie i w przyszłym roku kończę spłacać kredyt. Chętnie dołożę się do was biedaki, w końcu będziecie mieli coś od życia nieudacznicy xD
@BurzaGrzybStrusJaja @mookie a wy cały czas w alternatywnym świecie gdzie zaraz pokażecie światu (anonimom z wykopu), jacy jesteście sprytni i przewidujący xD wystarczy spojrzeć co pisał taki mick i inni 3 lata temu i wcześniej aby was zweryfikować. Druga rzecz ze to chyba niezbyt dobrze o was świadczy aby porównywać się do grupy najgłupszych co bezmyślnie się kredytowali pod korek na zmiennych gdzie było im bliżej do mopsu; wszyscy inni są zadowoleni;
@BurzaGrzybStrusJaja: No i nic nie potrafisz napisać oprócz pseudo ataku sugerującego ze mnie biedaka xD a teraz napiszę coś w co na pewno nie wierzysz - tak na mieszkaniach się zarabiało grube pieniądze :) - myślałem ze chcecie to ukrucic a nie to wypierać; co więcej tez czekam na spadki ale abyście nie robili z danego wykopka wroga to musi on hejtowac nieruchy codziennie i pisać farmazony że teraz to jest
@BurzaGrzybStrusJaja: kupujący to kupili najdroższe mieszkania od kiedy się pamięta. Licz cenę za m2, koszt kredytu, materiałów, uslug remontowo budowlanych, podatki itd. Dodaj inflację, ktora kupujących przecież też dotyczy.

Ja wiem, że ludzie nie biorą kredytów dla jaj, ale tak jak wyruchano kupujących to za to powinny być paragrafy. Jeszcze na najgorsze kredyty w Europie.
Pokaż mi na wykresie moment w którym udało nam się zwalczyć inflacje stopami % 3 krotnie mniejszymi od inflacji


@BurzaGrzybStrusJaja: Inflacja z przełomu lat 1990-2000 nie była spowodowana podwyższonymi kosztami dostaw produktów kontenerowcami z Chin, wojennymi kosztami gazu i węgla itd. Inflacja w strefie euro też wynosi 10-20% (średnio ponad 10%) i stopy podniesiono do najwyższego od 14 lat poziomu - czyli niecałe 3%. Projekcje z 2021 były dokładne ale nie