Wpis z mikrobloga

#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dzień dobry w sobotę! Jak się macie?

Wschód słońca: 7:32
Zachód słońca: 16:01

Dzień trwa 8 godz. 29 min, jest krótszy od najdłuższego o 8 godz. i 17 min. i jest dłuższy od najkrótszego o 46 min.

Do końca astronomicznej zimy pozostało 57 dni.

Imieniny obchodzą:
Agnieszka, Awit, Awita, Długomił, Epifani, Epifaniusz, Eulogia, Eulogiusz, Inez, Jarosława, Józefa, Krystiana, Meinrad, Patrokles, Publiusz, Sobiesława

Smacznej kawusi, miłego dnia
  • 6
@micke @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu @TomTailor100 @wyinwidualizowany @algus @unizony_czlonek @Dioddy @MalaGlupiaMiejscowosc01 @martica @bolorollo @shitty_support @AllGoesWrong @Jurgen_Van_Beethoven @omi-omi @algus @Hansim33 @nie_mowie_po_kociemu @slabehaslo @buczubuczu @wynalazek_one @mobutu2

Witajcie Drodzy w tę śnieżną sobotę :-)
U mnie zaczęło się dość leniwie, choć mój chomiczek szalał od rana w kołowrotku.
Aha, i zaraz trzeba uderzać na zakupy do sklepu budowlanego, bo szykuje mi się remont łazienki.

I muzyczny bonus, taki blast from the past. Chyba wieczorem pogram
Pjotsze - @micke @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu @TomTailor100 @wyinwidua...
@micke: @Dziesion: @omi-omi: @Jurgen_Van_Beethoven: @wynalazek_one: @AllGoesWrong: @buczubuczu: @Dioddy: @bolorollo: @Sikorka2017: @shitty_support: @wyindywidualizowany: @Wejszlo: @mobutu2: @Hansim33: @nie_mowie_po_kociemu: @Pjotsze: @Leisik34: @przypomnij_haslo: @Mozolny_Szturm12:

pięknie popadało, oby jeszcze dosypało bo zniknie za moment (,)

4. dzień nowego Wykopu, etap Smutek i pustka.

@mobutu2: ścieżka cnoty jest długa i kamienista

dobreeeego dnia
slabehaslo - @micke: @Dziesion: @omi-omi: @JurgenVanBeethoven: @wynalazekone: @AllGoe...