Wpis z mikrobloga

Zastanawia mnie o co chodzi z tym hejto, przejrzałem kilka tagów i poza odklejeniem ludzi stamtąd (robaki, co myślą, że reprezentują sobą jakiekolwiek wartości, a to jest tylko uznaniowe lizanie się po fiutkach, tak jak religie itp) to ten serwis w zasadzie nie istnieje.

W sensie, nie uważam aby był lepszy od nowego wykopu. Dla mnie szata graficzna i UI wygląda gorzej nawet od nowego wykopu xDD

W nowy wykop sram i tak, już ograniczyłem skutecznie aktywność, bo dla mnie wykop to była nieoficjalna apka mobilna + różne projekty jak AMW, inne tym podobne aktywności ludzi. Ale nie wiem jak ktoś może wybrać tamto gówno xD

#hejto #wykop
  • 10
@Veillo: tzn Hejto ma swoje plusy, jak sortowanie po najlepszych wpisach z danego okresu jak reddit (zreszta sam wyglad strony kojarzy mi sie bardziej z redditem).

Ale to nie działa w ramach tagów (chyba, że po zalogowaniu) więc dosłownie nie widzę innych korzyści xD I tak ani to Hejto ani obecny wykop nie dorównaują nieoficjalnej apce mobilnej.
@s---k: w sensie koleś napisał, że już nie będzie robić źle i to są konsekwencje? XDDD

Jeszcze zapomniałem dodać rozkminy. Że ta funkcjonalność top 30d pokazuje ulomnosc serwisu, bo tam sa wpisy tylko o wykopie.
@s---k: Oficjalnie zrezygnował z bycia modem bo go wystalkowali i wylała się na niego fala hejtu. Nie zrobił tego bo jest wspaniałomyślny, ale dlatego, ze siadła mu psycha. Natomiast jak sam napisał "dalej będzie pomagać chłopakom". Po prostu będzie moderował teraz pod nickiem Lp1J85 albo podobnym. Gość jest niestabilnym emocjonalnie atencjuszem, w sumie jeszcze gorszym od elfika. Ale widocznie "władza" jaką daje moderacja przyciąga właśnie takich ludzi.
@korporacion: no to jedyne, mnie tam nie do konca ruszaja pseudohobby, ktorymi ludzie sie chwala, ale powiedzmy ze aktywnosc i spolecznosc to wazny element. Ale dla mnie to i tak mniejsze niz wlasna wygoda czyli brak apki jak otwarty wykop.