Wpis z mikrobloga

Próg wejścia na główną powinien w tej sytuacji wynosić 50-60 wykopów, jak tego nie zmienicie to odejdzie jeszcze więcej ludzi dla których dodawanie kolejnych materiałów będzie syzyfową pracą bo i tak utkną w poczekalni.

Ruch jest o jakieś 80% niższy niż tydzień temu. Ratujcie ten portal jak najszybciej, szkoda bo wykop to legenda. Hejto to szkoda gadać prowadzą jakieś sebixy, a reddit to cenzura i kółko adoracji polskiej lewicy.

#wykop #nowywykop #wykop20
  • 5
Ruch jest o jakieś 80% niższy niż tydzień temu


@matuesz_adamiec: ilość wpisów jest podobna tylko nikt nie komentuje, więc w statystykach się zgadza xD

Jeśli siedzisz na jakimkolwiek portalu aby gadać o polityce to wyrazy współczucia.


@L3gion: ale właśnie to jest problem, że na reddicie upolityczniona moderacja zachęca do wpychania skrajnie lewicowych poglądów w każdą przestrzeń, tę apolityczną też. Decorum nie istnieje. A odpisz im że np. Murzyni mają IQ
@tyrytyty: Na reddicie mam suby typowo technologiczo hobbystyczne (r/homelab, AMD, Linux, memowo-śmiechowo itd) i szczerze tego nie zauważyłem. Taki r/greentext czy r/4chan jest notorycznie niepoprawny politycznie i nic się nie dzieje ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:Główne największe suby od dawien dawna są lewicową bańką i to przyznają nawet redditowi lewacy.
Przykład dziwny dałaś bo nie wiem w jakiej sytuacji miałbym
suby typowo technologiczo hobbystyczne


@L3gion: a to faktycznie zgodzę się że tam jest najlepiej, bo najwięcej tam ludzi ze starego reddita tj. kuców XD hehe. Sam nadal przeglądam małe suby ktore nie są jeszcze zainfekowane

Taki r/greentext czy r/4chan jest notorycznie niepoprawny politycznie i nic się nie dzieje ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:


wentyl bezpieczeństwa, tak samo jak /r/PCM

Przykład dziwny dałaś