Wpis z mikrobloga

@JudzinStouner: Chyba tylko na wykopie. Duzo specjalistów akurat podkresla czy jest to istotma wioska czy nie, jak północ ua wyzwolila, to bylo podkreslane ze tam nie bylo obrony rus, a jak byla akcja na poludniu, to mowili ze konkretne male wioski maja znaczenie, bo jest mozliwosc kontroli logistyko z tego miejsca, to tak w skrócie. Trzeba wiedziec kogo obserwpwac/czytac
jak to jest, ze jak Ukraina zdobywa to miasto jest kluczowe, a jak ruskie to w sumie nie ma problemu? XD


@JudzinStouner: Bo to wykop. Jakby hipotetycznie za pół roku Rosja zdobyła Kijów to byś się dowiedział że to nie ma znaczenia bo przecież i tak jest jeszcze Lwów. A poza tym to Rosja przy zdobyciu Kijowa straciła 100 tysięcy żołnierzy tak więc i tak przegrała bo Ukraina przy jego obronie
Bo to wykop. Jakby hipotetycznie za pół roku Rosja zdobyła Kijów to byś się dowiedział że to nie ma znaczenia bo przecież i tak jest jeszcze Lwów. A poza tym to Rosja przy zdobyciu Kijowa straciła 100 tysięcy żołnierzy tak więc i tak przegrała bo Ukraina przy jego obronie straciła tylko 1000 żołnierzy i to łącznie zabitych i rannych.


@Koniasz: typ co swoje urojenia na temat wojny przekłada na "wykop" XD.
@Koniasz: co Ty sobie uroiłeś znowu? Nazwałem Cię ruskim trollem więc jak lustro odbijasz, że ja jestem ukraińskim? Co Ty masz 12 lat czy jak?

Poczytaj swoje wypowiedzi - stawiasz jakieś urojone tezy (chochoły), wyśmiewasz je i sam z nimi dyskutujesz. Nie widzisz tego mechanizmu jaki stosujesz? "wykop" czy "wykopki", o których zawsze wspominasz nie istnieją.

A i przed "?" nie stawiamy spacji, nieuku.
co Ty sobie uroiłeś znowu? Nazwałem Cię ruskim trollem więc jak lustro odbijasz, że ja jestem ukraińskim? Co Ty masz 12 lat czy jak?


@missioncritical: Jesteś od 7 miesięcy na wykopie ukropie. Każdy wie że jesteś opłaconym trollem.
Jesteś od 7 miesięcy na wykopie ukropie. Każdy wie że jesteś opłaconym trollem.


@Koniasz: zaskakująca droga dedukcji jak na 12 letniego freethinkera. Nawet jeśli byłbym tym trollem, to nie zmienia tego co napisałem wyżej - jesteś pożytecznym idiotą, który stawia tezy z dupy, oparte na własnych urojeniach, a następnie sam z nimi dyskutuje. Nie ma żadnych źródeł Twoich twierdzeń - ot przeczytałeś jakieś dwa komentarze i w Twojej głowie to już