Wpis z mikrobloga

Drogie Mirki - Fantasy Ekstraklasa wraca do gry. Można już tworzyć składy, a pierwszy mecz już za tydzień ( ͡ ͜ʖ ͡)

Założyłem przed chwilą nową ligę, aby do niej dołączyć należy wpisać kod:
FA7AFAF2
w okienku "DOŁĄCZANIE DO LIGI ZAMKNIĘTEJ" w zakładce Ligi prywatne -> Centrum ligowe

Wołam poprzednich uczestników (oraz jednocześnie usuwam listę z edycji jesiennej) oraz tych, którzy zaplusowali poprzedni wpis dotyczący tego tematu.
Wykop 4.0 pięknie to utrudnia bo nie działa https://mirkolos.pw/ więc proszę tym bardziej docenić moją ciężką pracę.

Jeśli dołączycie do ligi, podajcie nazwę swojej drużyny, pozwoli to ustalić zwycięzcę. Do tego będę miał listę wszystkich uczestników.

Zaznaczam, że mogę nie przypominać o kolejkach tak jak to było ostatnio bo mam do tego powód.

Nagrody - niestety na obecną chwilę żadnych nie przewiduje, zobaczymy co przyniesie czas ( ͡° ʖ̯ ͡°) Natomiast sam a nagrodą jest możliwość oglądania Ekstraklasy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chyba że któryś z obecnych tu dziennikarzy/portali sportowych chciałby coś dać od siebie to zapraszam do kontaktu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tagi, które użyje tylko raz (w tym wpisie) do zachęcenie niezdecydowanych - #ekstraklasa #pilkanozna #mecz
Tag do zabawy - #fantasyekstraklasa
SpiderFYM - Drogie Mirki - Fantasy Ekstraklasa wraca do gry. Można już tworzyć składy...

źródło: 63c19ac99ac22

Pobierz
  • 16
@mat9: - ks murzyny z Kongo
@eze_von_chiel: - ezeTeam
@JanPaPaII: - Papaj
@bartek-kusztelski: - KS AMICA WRONKI
@tyrytyty - CENTROSTRZAŁOWIA
@Trampul: - KS Królowy Wiadukt
@mq1: - LZS Przedostatni
@KristofferGregorsson: - RTS Bałuty Łódź
@daniel-wichor: - RATAJE SŁUPSKIE 3
@cRun: - Pasztetoza
@Mlavio: - Mława bad boys
@Kevin1337: - Romper9procent
@kszksz_bezodbioru: - Farma Farfocli
@Gural_Lubi13latki: - eeeBrawoRomku
@IsengrimWolf:
Jeśli dołączycie do ligi, podajcie nazwę swojej drużyny, pozwoli to ustalić zwycięzcę. Do tego będę miał listę wszystkich uczestników.


@SpiderFYM: "Raków gol"