Wpis z mikrobloga

@Nikita_Mazepin: tragedia, wiekszość tanich foteli jest strasznie wykonana, funkcjonalnie leżą, latem cały będziesz przepocony itp. lepiej kupić co innego - a na pewno nie kupować w ciemno tylko sobie na nim siąść. Osobiście kupilem w/w marcusa z ikea i i jest o niebo lepszy - latem podziękujesz. Ikea też ma droższy model JÄRVFJÄLLET. Szukaj sobie coś z tych ergonomicznych foteli w stylu herman miller embody itp
@Nikita_Mazepin: kupiłem podobny, też z takimi "ogranicznikami" po bokach siedliska. Co za męczarnia. Jestem wysoki, ogólnie "duży" i przez te boczki musiałem siedzieć jak panienka ze złączonymi nogami. Bardzo nie polecam takiego rozwiązania. Po 2 mies. męki kupiłem BlitzWolf BW-HOC6. Nie jest idealny, ale daje radę. Przynajmniej jest wygodny.
deafpool - @Nikita_Mazepin: kupiłem podobny, też z takimi "ogranicznikami" po bokach ...
kupiłem podobny, też z takimi "ogranicznikami" po bokach siedliska. Co za męczarnia.


@deafpool:
Do tego oparcie jest wyprofilowane w literę U i jak człowiek się wysiedzi w czymś takim kilka miesięcy po kilka godzin i do tego nie ćwiczy, to wygląda jak #!$%@? z przypiętą klatą, wysuniętymi do przodu barkami i okrągłymi plecami.

Dodatkowo przez te boczki trzeba siedzieć z wysuniętą do przodu dupą, przez co lędźwie obrywają.
@deafpool: oj tak, te boki są wkurzające jeśli wcześniej siedziało się na czymś gdzie ich nie było, ale można się z czasem przyzwyczaić jeśli tylko jest tam wystarczająco dużo miejsca i nie jest po prostu za mały

@Nikita_Mazepin: fotel gamingowy to przede wszystkim wygląd, futurystyczny design, a niekoniecznie wygoda. Do długiego siedzenia najlepszy byłby dobry fotel ergonomiczny, ale to wydatek rzędu kilku tysięcy złotych, są też niektóre tańsze modele polecane,
@Nikita_Mazepin: Mam fotel tego typu jak na promce i potwierdzam co piszą @deafpool i @ab6661. Sprawia wrażenie wygodnego, to prawda, ale tylko jak się siedzi na nim oczami. Wspomniane ograniczniki = HIV, bezużyteczne poduszki od czapy, a z podparcia głowy przez 99% czasu nie korzystasz, bo uniemożliwia to normalne używanie komputera. Podłokietniki są tylko w celach marketingowych - zdemontowałem je i zamiast nich w charakterze wsparcia rąk używałem tych ograniczników
@Nikita_Mazepin: Te monke jest mocno średni, nie polecam. Najlepiej kupić gejmingowy z materiałowym wnętrzem i skórzanymi (eko) boczkami (odpowiednik półskór w samochodzie). Kółka najlepiej z gumy.

No i nie bierz żadnych gówno fotelików biurowych xDD. Możliwość położenia się w fotelu, bujania (tilt) czy też poduszeczka podczas leżenia robi robotę. Fotel gejmingowy to był mój najlepszy zakup do komputera

Oczywiście dostosuj fotel do gabarytów. Wzrost, wielkość dupy, szerokość ud.