Wpis z mikrobloga

Tak z innej beczki, to Sonia pokazuje, jak takie małe kundle są wytrzymałe. Ja wiem, że to mały pies i takie żyją dłużej, ale wciąż. Sam fakt, że to już 7 rok (nie wiem ile ma lat) obecności Tłucznika w sieci, a ona jeszcze żyje, to szok. Pewnie karmią ją najtańszym gównem, weterynarza widuje raz na rok, a może dwa, zapewne nie raz została podeptana itd.

Tymczasem, mój niejeden znajomy chuchał i dmuchał na swojego pupila, regularnie kontrolował jego stan zdrowia, zapewniał najlepszą karmę, dbał o ruch i formę, a i tak pies potrafił spaść z rowerka w wieku 2-6 lat. Znam co najmniej 3 takie przypadki i nawet u mnie w domu było tak, że psy dożyły tych +10 lat tylko i wyłącznie dlatego, że rodzice bardzo o nie dbali. Inaczej każdy z nich zostałby uśpiony w okolicach 5 lat, bo jeden miał nowotwór czy inne gówno, a drugi nagle stracił władzę w tylnych łapach i trzeba było wydać majątek na operacje i rehabilitacje.

#danielmagical
bezbekpol - Tak z innej beczki, to Sonia pokazuje, jak takie małe kundle są wytrzymał...

źródło: maxresdefault

Pobierz
  • 6