Wpis z mikrobloga

tak patrzac teraz na poczynania rosji przez ostatnie kilka miesiecy to mam wrazenie, ze zobaczyli gdzie maja najwieksze problemy. teraz nawet urzednicy w USA mowia, ze putin chce wyszkolic armie i wyprodukowac sprzet i wtedy moze nastapic atak pod koniec 2023 z terenu bialorusi na kijow.
widac zapedy zdobycia calej ukrainy nadal maja w planie, albo urwac jak najwiekszy kawalek, zeby za kilka lat dopiac swego i wziac calosc.
niezbyt optymistycznie to wyglada, bo znowu tysiace ludzi zginie ja Ukrainie, nie mowiac juz o tym ze gospodarka Ukrainy szura po dnie, a dopiero jest styczen...
a wy jak uwazacie? Stany wiedzą w co grają, czy jednak mają obawy czy uda im sie dosc wystarczajaco pomoc Ukrainie
#ukraina #wojna #rosja
Xolan - tak patrzac teraz na poczynania rosji przez ostatnie kilka miesiecy to mam wr...

źródło: temp_file.png1335591528682063552

Pobierz
  • 8
Ciekawe jaki to nowoczesny sprzęt wyprodukuje rosja, jedyne co mogą zrobić to remont magazynowanych czołgów ZSRR,


@Bounty: Tak? To jak wytłumaczysz nagłe pojawienie sie nagrań z uderzeń dronami w armatohaubice po ponad pół roku wojny? Nie sa nowoczesne?