Wpis z mikrobloga

Z tego co widzę to nikt nie zauważa rzeczy która mnie najbardziej #!$%@?ła, mianowicie po jaki #!$%@? zabraliście wyświetlanie dwóch najbardziej plusowanych komentarzy pod wpisem i zamiast tego daliście trzy pierwsze? Dzięki temu można było pod gorącymi tematami szybko się zorientować jakie są nastroje, czy wywiązała się jakaś dyskusja, a może ktoś napisał coś wartościowego lub śmiesznego, czym zasłużył sobie na wyplusowanie, nieraz zabierając w gorące ze sobą cały wpis. A teraz? Plusowane są trzy pierwsze komentarze, bo ludzie przeważnie nie rozwijają komentarzy, przez co ni cholery nie da się stwierdzić na szybko jak wygląda sytuacja pod wpisem. O wiele rzadziej będzie się pojawiać #thebestofmirko. Przecież to był jeden z najistotniejszych elementów doświadczenia mirkowego.

Do tego wytłumaczcie mi jedna rzecz, NA JAKI #!$%@? ktoś zabrał z góry przyciski od wykopaliska i mirko i umiescił je w dodatkowym pasku na dole? Przecież to nie daje dosłownie NIC poza zmniejszeniem przestrzeni na treść właściwą. Chyba że własnie taki był zamiar, żeby #!$%@?ć ludzi, w takim razie moje gratulacje, udało wam się to perfekcyjnie. Do tej pory wchodziłem na wykop kilka razy dziennie, od aktualizacji pojawiłem się dopiero drugi raz. I chyba przy tej częstotliwości zostanę, o ile w ogóle nie pójdę stąd w #!$%@?.

@wykop #wykop #nowywykop2023 #nowywykop #nowywykop20 ##!$%@?
  • 92
@Beeercik: nie o to chodzi. Czasem ktoś napisze jakieś pytanie, a dwa najbardziej plusowane komentarze to "xD", ale nie do autora, to wiadomo, wchodzę zobaczyć co się stało :D ale teraz też jak rozwijam wątek, to nie wiem, ile komentarzy rozwinę, bo nie ma takiej informacji, więc wszystko otwierać trzeba w nowej karcie...
@Aguirre_gniew_brzozy: teraz wystarczy mieć kilku "twórców treści" którzy szybko będą odpowiadać na wpisy pojawiające się na Mirko i znajdą się w tej top3 komentarzy, oczywiście kierując narracje w odpowiednim kierunku ( ͡° ͜ʖ ͡°) jeśli jeszcze do tego dodać kilkadziesiąt osób zwoływanych do plusowania tych wpisow poprzez np discord albo telegram heheh
@Beeercik: @Virsky jest jeszcze jeden przypadek, mianowicie czasami ludzie wołają do wpisów i wtedy kilka pierwszych komentarzy to po prostu wołanie, nic ciekawego, nic wnoszącego do dyskusji. Kiedyś znikało, bo nikt nie plusował, teraz nie zniknie bo są to pierwsze komentarze. Już widziałem takie wpisy
@Virsky: mi najbardziej brakuje usunięcie możliwości przeglądania gorących z ostatnich 1/2/3 godzin - przykładowo, jak 3 godziny temu przejrzałem wszystkie plusowane wpisy w gorących, to mogłem w linku strony ustawić "https://www.wykop.pl/mikroblog/hot/ostatnie/3" i oglądać tylko najlepsze wpisy z ostatnich 3 a nie 6 godzin, czyli tylko te których nie widziałem