Wpis z mikrobloga

Z tego co widzę to nikt nie zauważa rzeczy która mnie najbardziej #!$%@?ła, mianowicie po jaki #!$%@? zabraliście wyświetlanie dwóch najbardziej plusowanych komentarzy pod wpisem i zamiast tego daliście trzy pierwsze? Dzięki temu można było pod gorącymi tematami szybko się zorientować jakie są nastroje, czy wywiązała się jakaś dyskusja, a może ktoś napisał coś wartościowego lub śmiesznego, czym zasłużył sobie na wyplusowanie, nieraz zabierając w gorące ze sobą cały wpis. A teraz? Plusowane są trzy pierwsze komentarze, bo ludzie przeważnie nie rozwijają komentarzy, przez co ni cholery nie da się stwierdzić na szybko jak wygląda sytuacja pod wpisem. O wiele rzadziej będzie się pojawiać #thebestofmirko. Przecież to był jeden z najistotniejszych elementów doświadczenia mirkowego.

Do tego wytłumaczcie mi jedna rzecz, NA JAKI #!$%@? ktoś zabrał z góry przyciski od wykopaliska i mirko i umiescił je w dodatkowym pasku na dole? Przecież to nie daje dosłownie NIC poza zmniejszeniem przestrzeni na treść właściwą. Chyba że własnie taki był zamiar, żeby #!$%@?ć ludzi, w takim razie moje gratulacje, udało wam się to perfekcyjnie. Do tej pory wchodziłem na wykop kilka razy dziennie, od aktualizacji pojawiłem się dopiero drugi raz. I chyba przy tej częstotliwości zostanę, o ile w ogóle nie pójdę stąd w #!$%@?.

@wykop #wykop #nowywykop2023 #nowywykop #nowywykop20 ##!$%@?
  • 92
@Aguirre_gniew_brzozy: jak tak czytam to ich #!$%@? jak to z naszą pomocą dzielnie naprawiają błąd za błędem, to mam wrażenie że rzeczywiście tak jest. Oni specjalnie wypuścili takie gówno żeby stopniowo to potem doprowadzić do jako tako stabilnego stanu, a przy tym zostawić te opcje na których im od początku zależało. W przeciwnym wypadku wywołałoby to pytania i protesty, a tak ludzie jeszcze się będą cieszyć że przynajmniej nie jest tak
@Virsky
dodatkowo z apki wylogowywuje za każdym uruchomionym razem, wcześniej można było zapamiętać że po wejściu na mirko jesteś na ostatnie zakładce np gorące 6h, na chu ten pasek na dole skoro jest te menu rozwijane. nie wspominając o podstawowych funkcjonalnościach serwisu jak np czarna lista i zamiast dodać nowe to #!$%@? to co lata działało

na początku myślałem nie no spoko zawsze jakaś zmiana do przodu można się przyzwyczaić tu poprawia
@Virsky Akurat imo testy pierwsze komentarze to nie taki zły pomysł, kiedy aktywność wygląda tak jak przed nowym wykopem - niemalże każdy wpis w gorących ma -dziesiąt komentarzy, ale ja też jestem gościem który zwykle rozwija i czyta komentarze, chyba że temat jest wyjątkowo nieinteresujący.
Z drugiej strony to trochę "jak powiedzieć, że przeglądasz wykop na telefonie bez mówienia, że przeglądasz wykop na telefonie", bo pasek na dole jest tyko w aplikacji,
@Virsky: Jak Ci plują w twarz to czemu tu tkwisz? Lubisz to chyba co? Czy może życia nie masz poza wykopem? Miej honor i opuść miejsce, w którym ktoś Ci pluje w twarz. Ja bym się nawet nie zastanawiał bo ja się szanuję.