Wpis z mikrobloga

@mroznykasztan: miałem straszny ból zęba i akurat byłem wtedy w Polsce. Poszedłem do dentysty i teraz kończę tego zęba. Resztę zrobię już normalnie w Niemczech. Standard jest raczej podobny. Bardziej opłaca się chodzić na niemiecki NFZ leczyć zęby.
  • Odpowiedz