Wpis z mikrobloga

#hejto #moderacja
Co jak co, ale 16 lat wyzywania @m__b i nigdy ręki na nas nie podniósł. Może moderacja jest upośledzona, ale gdzie jest lepsza? W sklepie z moderatorami? Na hejto tak próbowali, i widać jak wyszło. Jeszcze chcą pieniędzy za hostowanie zdjęć xD A tutaj za reklamy orlenu, które zablokowałem, nikt nie ogranicza shitpostowania śmiesznych obrazków. Nowy wykop nigdy się nie uda, ciemiężony użytkownik który nagle dostanie władzę będzie ciemiężył innych aby odreagować lata krzywd.
Pobierz SGTIHALIT - #hejto #moderacja
Co jak co, ale 16 lat wyzywania @m__b i nigdy ręki na n...
źródło: BiałekPasterzemMoim
  • 16
@JaredXxX: do Białkova nigdy nie miałem pretensji, skoro na portalu za darmo reklamują się jakieś serwisy to czemu miałby nie brać hajsu. Że trafiło na orlen to inna sprawa, gdyby jakiś xkom czy mediamarkt wykupił nikt by nie dawał jeb,,nia. A co do moderacji to cóż, wszystkiego mieć nie moża. Mogliby jedynie zmienić bany na miesięczne. A nie po pół roku dają za jakieś pierdoły, to trochę przesada.
@SGTIHALIT: @m__b: z orlenem jest tylko taki problem, że w tamtym roku polski rząd przepompował w niego kilka mld zł i mają teraz funduszę na przejmowanie mediów. mam nadzieję, że umowy jakie do tej pory podpisali z wykopem nie są na tyle wiążące, że skończy się nawet przejęciem portalu..

wierzymy w Ciebie Michał! przed Tobą wielka misja ochrony wolności słowa w naszym kraju.

a start nowego wykopu może i fuck
@SGTIHALIT: Sam Biaukosz to persona, która naprawdę z tym wypokiem odniosła spory sukces. Sądzę, że dałoby się to znacznie bardziej skapitalizować jako personal branding, ale szacunek i to ogromny do Michała, że nie leci na prmowanie siebie bez sensu.
Z rzeczy negatywnych:
-Mike jest twarzą tego serwisu, więc jakby sam wrzucał komenty czy jakieś update'y do większych afer z moderacją to by wiele dało
-Akcja z Masą
-zatwierdził wypok 2.0

Z
-stworzył wypok 1.0


@ckiler: przecież wykop stworzył Piotr Chmolowski z zespołem, potem przejął go Tomasz Drożdżyński aka @t__d (i już wtedy był przepisany na nowo w php i mysql, więc defacto teraz to nie jest żadne v2.0). To jaki wypok się stał po 2007 roku każdy widzi, imo jedyną zmianą w serwisie, która wyszła spółce na plus jest mikroblog.