Wpis z mikrobloga

25 501 + 35 = 25 536

Dodając manualnie czuję się, jakbym używał liczydła xD
No miało być fajno polno-leśnie-szutrowo. I w sumie było. Do czasu wjechania na ścieżkę rowerową ( _)
Jakiś miejscowy patus postanowił rozbić na niej monkey. A że ciemno to oprócz tego, że przyjemno to niewiele widać, więc w sumie jest jak pan bóg przykazał. ( ͡° ͜ʖ ͡°) No ale wjechałem w to szkło i ostatni kilometr pryskałem mlekiem bynajmniej nie z radości ( ͡º ͜ʖ͡º) po szybkich oględzinach, wyciągnałem z denata dwa większe kawałki. Opona raczej do #!$%@?. Coś mleko nie chce zakleić dziurek. Niby można kombinować z łatką od środka, ale już nie zaryzykuję dłuższej trasy. Skończy się pewnie na dętce przez jakiś czas. Nowe opony niby leżą. Nowe koła będą po weekendzie, ale dopiero planowałem zakładać komplet na wiosnę. Szkoda na te błotne ujeby hamulców, bo przy okazji wejdą nowe tarcze i okładziny.

#rowerowyrownik #gravel #roadplus
StulejmanWielki - 25 501 + 35 = 25 536

Dodając manualnie czuję się, jakbym używał li...

źródło: IMG_20230119_205640321~2

Pobierz
  • 11
@StulejmanWielki: Do zalepienia jakimś zestawem do tubeless. Dziś akurat łatałem oponę takim wynalazkiem stans dart i zadziałało :P U mnie dziura na boku opony przy rancie po dobiciu na kamieniu i mleko średnio tam sięgało. Kilka godzin minęło i na razie trzyma ładnie ciśnienie. Zresztą już nie pierwszy raz tego używam, na poprzednich oponach to na koniec ich żywota miałem chyba ze 3 te łaty w oponie ( ͡° ͜
SnikerS89 - @StulejmanWielki: Do zalepienia jakimś zestawem do tubeless. Dziś akurat ...

źródło: foto_add-14632

Pobierz