Wpis z mikrobloga

#chleb
Zaczęły się złośliwości jak Glapiński powiedział,że chleb kosztuje 2,99."Co ten grubas gada!" "On nie ma pojęcia co ile kosztuje!"
Otóż racja-powiedział nieprawdę.Chleb jest JESZCZE TAŃSZY.Zwykły chleb baltonowski kosztuje w lidlu 2.18,w Aldi tyle samo,w biedronce podejrzewam,że nie przekracza 3 złotych.
Już uprzedzam wasz wrzask:"ale w lidlu i biedronce to nie chleb!,to mrożony syf!" Wy odrażający hipokryci-większość z was kupuje pieczywo właśnie w dyskontach a nie dyma do prywatnych piekarni by płacić 2-3 razy tyle za to samo.W lidlu jest syfiaste pieczywo? a Kiełbasy i jogurty to już nie są tam dla was syfiaste i wpieprzacie je aż wam się uszy trzęsą.
Pytanka do wykopowych ekspertów:
1.Miał być po nowym roku zwykły chleb po 10 zł w dyskoncie.Tusk mi obiecał,że na pewno chleb będzie po 10 złotych.Proszę wskazać listę prywatnych piekarni gdzie bochenek zwykłego,najtańszego chleba kosztuje 10 złotych.Czas start.
2.Acha-nie interesuję mnie hipsterskie,gównopiekarnie Magdy Gessler gdzie frajerzy płacą za pączka 12 złotych bo przez PIS owa gównopiekarnia musi za tyle pączki sprzedawać.I na pewno nie naciąga klientów.I na pewno to tyle kosztuje.Skoro Gessler mówi,że pączek musi kosztować 12 złotych to to prawada i trzeba tyle płacić.
  • 19
W sumie to ziomek ma racje xD Zwykły chleb tostowy w biedronce <3 zł za 400 g czyli prawie 1300 kcal. Gdybym żył w akademiku to kupiłbym takie dwa + twaróg to wyżywienie wychodzi 10zł/dzień xD
@janekplaskacz: Po pierwsze to jest duży chleb-zwykły chleb jest mniejszy i ma pół kilograma.Po drugie-to nie jest dyskontowy ani marketowy chleb tylko chleb z prywatnej piekarni,który kupił market i sprzedaje u siebie z marżą.Masz podpis na dole skąd pochodzi ten chleb.Po trzecie-znowu mam rację-chleb z prywatnej piekarni,zwykły i większy niż zwykle nie a jego cena nie przekracza nawet 6 złotych.Tusk mnie okłamał bo twierdził,że taki chleb na pewno będzie kosztował minimum
@pracze-odrzenskie:

Po pierwsze to jest duży chleb-zwykły chleb jest mniejszy i ma pół kilograma.


Nie. Po pierwsze, to ty i glapa podajecie cenę małego chlebka. Baltonowski kiedyś miał 1 kg i robi się coraz mniejszy. Downsizing, słyszałeś takie określenie?

Po drugie-to nie jest dyskontowy ani marketowy chleb tylko chleb z prywatnej piekarni,

To chleb z hipermarketu, z dużej firmy.

Tusk mnie okłamał bo twierdził,że taki chleb na pewno będzie kosztował minimum
@janekplaskacz: Acha to teraz są mini chlebki.małe chlebki,średnie chlebki i chlebki giganty.A dwa lata temu był jeden #!$%@? kilogramowy chleb po 2 złote.No już na pewno.Podaję cenę zwykłego dyskontowego chleba.Ani Aldi,ani Lidl ani Biedronka nie zmniejszyła rozmoarów swoich chlebów przez 2-3 lata.To jest ten sam-według wielu-gówniany dyskontowy chleb.I tak podrożał.Ale miał podrożeć tyle co gaz-o 600% czyli miał kosztować 12 złotych.Politycy i Ekonomiści obiecali mi chlebową katastrofę.NA PEWNO TAK BĘDZIE SZYKUJ
@pracze-odrzenskie:

Podaję cenę zwykłego dyskontowego chleba


To podaj cenę dyskontowego chleba i jego wagę sprzed dwóch lat.

NIe,to nie był chleb z WŁASNEJ PIEKARNI


Weź przeczytaj co napisałem, bo zmyślasz.

Ależ Glapa akurat w temacie chleba nikogo nie okłamał.


Tak dokładnie to się nazywa manipulacja. Zamiast wziąć przeciętny produkt to wybrał najtańsze i najmniejsze gówno, które można znaleźć. I zrobił to po to, żeby udowodnić, że ceny nie rosną.

Jak na
@janekplaskacz: Nie pamiętam wagi i ceny dyskontowego chleba sprzed dwóch lat i mam ją w dupie-bo na pewno 2 lata temu dyskontowy chleb nie ważył 1 kg i nie kosztował złotówki.

TO ty zmyślasz.Ten chleb który podałeś to chleb ze spółdzielni piekarniczej,która posiada swoją sieć piekarni oraz dostarcza chleb do marketu.Proszę:
https://spc.pl/kontakt/

No nie wybrał najtańszego gówna.Najtańsze gówno jest w Aldi za 2.18 zł.I przysięgam na najświętszą Panienkę,że właśnie taki chleb
@pracze-odrzenskie:

Nie pamiętam wagi i ceny dyskontowego chleba sprzed dwóch lat i mam ją w dupie


Czyli za rok Glapa wyjdzie i powie, że znalazł teraz chleb 250g po 3 zł i wg ciebie będzie to dowodem, że ceny nie rosną a Tusk kłamie, że ceny rosną. Brawo.

.Ten chleb który podałeś to chleb ze spółdzielni piekarniczej,która posiada swoją sieć piekarni oraz dostarcza chleb do marketu


I to właśnie napisałem. Co
@janekplaskacz: To,zmienia,że to lepszy jakościowo chleb niż te mrożone z dyskontów.A taki zawsze był droższy i nadal jest a mimo to jego cena nie chce przekroczyć 10 złotych.

Ale o co ci chodzi z tym chlebem po 250 gramów? Glapa powiedział,że ci którzy wieszczyli armageddon i ceny gównianego chleba po 10 złotych to banda debili.Ci,którzy wieszczyli,że biedni emeryci za swoje gówno-chleby(emerytów nie stać na hipsterskie chleby po 15 złotych,oni zawsze kupowali
@pracze-odrzenskie:
Serio, nie rozumiesz co ma wielkość chleba do ceny?

Btw, Glapa jest debilem i trafił do debili. Miał pilnować inflacji a ją ignorowal. A potem jak wystrzeliła to wychodzi stand upper i wali tekst, że znalazł chlebek w dyskoncie za 3 zł.