Wpis z mikrobloga

Topka w stocku w takim wydaniu to jest jakaś abstrakcja. Zrespiłem się swoim nowym F14 i se mogę tylko patrzeć jak moja nowa maszyna rozbija się między drzewami.
Rozwiązaniem byłoby dodanie flar w stocku tak jak zrobili to kiedyś z podstawowymi rakietami AAM. (chociaż patrząc po tym, że na najwyższych tierach naziemek dalej trzeba badać części i gaśnice to raczej szanse są nikłe)
Ewentualnie zrobienie dla każdego trybu "progresywny BR" czyli na przykład stockowa maszyna ma BR 10.0 a poszczególne modyfikacje dodają po kilka punktów do br i finalnie maszyna osiąga 11.3.

Na ten moment żeby nie wypieprzyć tej gry po grze F14 zostaje mi wygrindowanie go do jakiejś sensownej opcji na szturmikach ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#warthunder
  • 6
@Pshybysz: Te kilka/kilkanaście bitew trzeba przecierpieć. Przecież o to im chodzi żebyś kliknął za golda :D Nie nasza wina że urodziliśmy się w kraju 3 świata i wydaje się że jest drogo, większość kolegów z zachodniej europy czy usa nawet sekundy się nie zastanawia i po prostu sobie klika partsy do stanu grywalnego za golda ;)
@Pshybysz
to nie pchaj się na pierwszy ogień, boczkiem nisko szybko jakieś headony, bota czy naziemki. Ja jak ruskimi grałem to startowałem dopiero jak moja drużyna była na wysokości środka mapy ... zanim doleciałem już trochę się wysrali wszyscy z rakiet xD
@pewniecham: Nie pcham. Obojętnie czy lecę jako pierwszy, czy z boku czy czekam na lotnisku trochę czasu żeby wlecieć przeciwnikom na plecy. Zawsze znajdzie się miła rakieta przeznaczona dla mnie, a ja nie mam jak jej zbić flarami bo nie mam flar.
A jak uda mi się uniknąć rakiet wroga, to dostanę od swojego
@Pshybysz: ja ekspiłem części do f14 przed dodaniem miga i f16 więc w sumie to wyglądało tak, żeby chociaż dorwać jednego fraga z Aim9d zanim inne f14 wszystko wykoszą, a teraz to pewnie musi być taki ból w dupie, że kosmos xD