Wpis z mikrobloga

Za co odpowiada "catchup=fs" w liście m3u? Czy to mam w linijce kanału czy nie to nie zauważam różnicy. Podobno to od archiwum ale tak jak pisałem, czy dodam czy nie to nie ma różnicy. "timeshift="7"" dopiero jeśli usunę to tracę archiwum.
Pytam bo nie wiem czy to jest potrzebne, jeśli nie to wywalę z każdego kanału, żeby lista była jak najlżejsza

#iptv #siptv #plusx
  • 3
@pansamolocik: Nie ma problemu z listą. Z niczym nie ma problemu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po prostu lubię mieć porządek (perfekcjonista, pedant) i tak samo w liście chcę mieć tylko to co jest potrzebne, nawet jeśli to nic nie zmieni. Jeśli np. catch up nic nie daje i czy jest czy nie ma to nie chcę tego w liście skoro nic to nie robi
catchup=fs"


@iquiet: jeśli ta samą listę będziesz odtwarzał na SimpleTV to tam już to ci będzie potrzebne abyś miał archiwum , to jest potrzebne bo niektóre programy , aplikacje aby archiwum działało potrzebują ten tag catchup=fs to "fs" typ archiwum
jeśli twój program lub aplikacja nie reaguje czy to masz czy nie więc tego nie potrzebuje i możesz usunąć , ale możesz kiedyś gdzieś indziej będziesz potrzebował sobie odtworzyć ta listę