Wpis z mikrobloga

To była jedyna słuszna decyzja, po dwóch dniach rozstałem się z tym kółkiem wzajemnej adoracji, toksycznym adminem i głupimi rangami nastawionymi na spam. Planowałem mieć konto i tu i tu, ale już nawet wolę ten #!$%@? nowy wykop od hejto. Taki sentyment. Mam nadzieję że da się jeszcze naprawić ten portal. #wykop #wykop20 #hejto
Pobierz Karp_Molotow - To była jedyna słuszna decyzja, po dwóch dniach rozstałem się z tym kó...
źródło: temp_file.png2464465771393243537
  • 15
raczej admin, większość tam o nim pisze jak o adminie.


@PonuryKos123: Z punktu widzenia zbanowanego żadna różnica - mógł to zrobić w lepszym stylu, ale IMHO wypalenie #przegryw jest potrzebne.

Hejto jest w momencie kiedy z projektu paczki kumpli stoi przed wyzwaniem profesjonalizacji. Zobaczymy, czy im się uda.
Na razie co ten sfrustrowany admin sobie załatwił, to zwiększony napływ takich wpisów.


@PonuryKos123: Nie widać.

Trolle generujące takie wpisy jako przegrywy na wykopie poczuły krew, aż chyba zrobię sobie popkorn w oczekiwaniu na kolejne takie aferki.


@PonuryKos123: Prędzej czy później hejto i tak musi ogarnąć metodę walki z floodem, trollerką i prowokacjami. Jak na razie dyskusja idzie w kierunku wypalenia patotagów do ziemi i ograniczenia uprawnień świeżozarejestrowanych.
Nie widać.


@Filipterka25: poczekamy, zobaczymy. Informacja o tej aferce dopiero się rozchodzi. Sam mam ochotę teraz tam potrolować, a nigdy na wykopie nic takiego mi się nie chciało zbytnio. XD

Prędzej czy później hejto i tak musi ogarnąć metodę walki z floodem, trollerką i prowokacjami. Jak na razie dyskusja idzie w kierunku wypalenia patotagów do ziemi i ograniczenia uprawnień świeżozarejestrowanych.


Zobaczymy, jak im wyjdzie. Czas pokaże.
jakoś inne inby trollerskie wybuchały od razu. Wytrzymajmy dwa tygodnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Filipterka25: dokładnie. Wybuchały, ale na wykopie, Hejto to jednak niszowy, mało znany portal. Trochę im zajmie ogarnięcie, jak tam się dostać, bo widziałem już wpis na mirko, że maile przy tworzeniu nowego konta nie dochodzą. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Filipterka25: Tak czy inaczej mod ma zachować bezstronność i zimną krew, zbanować za naruszenie regulaminu i nie dać sie emocjom tyle i aż tyle, ten sam mod zaprzeczał, że był modem, a teraz zaprzecza, że nie ma kontaktu z twórcą, no gdyby nie miał, to by nie miał moda, a miał. Nazwałem go klamcą, to się chłopczyk oburzył, że mam go nie wyzywać a ja po prostu mówie jak jest jest