Wpis z mikrobloga

@NotJakpon999: czy drogie ? wykupiłem łącznie 8 leków + o to ten specifik i 70 zł wyszło, wieczorem dam znać jak wrażenia i jak porównanie do benzo, jedyne co mogę dodać na ten moment to na pierwszy raz wziałem dawkę medyczną, bezpieczeństwo ponad wszystko, w weekend mogę spróbowac wziąść trochę wiecej
@XkamiX: no w porównaniu do podstawowych/najlepszych benzo to ten Luminal, czyli zwykły fenobarbital jest drogi, bo ma tylko 10 tab w opakowaniu, a nigdy nie wiadomo czy lekarz będzie chciał dać więcej niż jedno. No ale z tego co widzę, to ten Twój Prymidon jest trochę czymś innym, bo chyba sam w sobie działa jako barbituran i dopiero jednym z jego metabolitów jest fenobarbital. No i 7 dych za 9 leków
update sytułacjiu czuje się mega wychillowany jedocześnie zmęczony i nieprzytomnyu jakby spaił 2gieta ablo wypił 07, efekty po 1 tabletce(250mg), docelowo w leczeniu mają być 3 tabletki na dzień. warto dodać że z tego co czytałem tolerancja dość szybko rośnie może to jest wytłumaczenie mocy tego specifiku @NotJakpon999