Wpis z mikrobloga

Wszystkim niezadowolonym zamiast robić z siebie testerów i raportować błędy za darmo radzę po prostu przestać się udzielać a nawet zaglądać na ten portal. Moze jeżeli ruch spadnie im o połowę to zepną dupy i naprawią to gówno tak jak należy (nie tylko sam portal ale i oficjalną aplikacje skoro zaorali Wykop Mobilny).

W każdej normalnej firmie osoba odpowiedzialna za podjęcie decyzji o przepchnięciu tak niestabilnej wersji na proda została by już dawno #!$%@? na zbity pysk.

#wykop #wykop20 #wykop20togowno ##!$%@? ##!$%@? #gownowpis #hejto
  • 7
W każdej normalnej firmie osoba odpowiedzialna za podjęcie decyzji o przepchnięciu tak niestabilnej wersji na proda została by już dawno #!$%@? na zbity pysk.


@Wygryw_z_wyboru: huopie, to jest spółka dwóch ludzi w małej trzyspółkowej GK, która ma może 15 pracowniów i żydziła nawet na moderatorze xD

Najpewniej zlecili napisanie gówna jakiejś zewnętrznej firmie, no mogą zerwać umowę i zostać z nieobsługiwalnym i #!$%@? skryptem, bo na 99% nie mają technicznej możliwości
@Ranmus
w takim tempie to zejdzie im ze 2 miesiące, po tym czasie nie odzyskają już ruchu sprzed tej całej rewolucji

mi to się w pale nie mieści że po godzinie od wprowadzenia tego syfu nie zrobili po prostu rollbacka. Pewnie nawet nie mieli takiej możliwości.
@Wygryw_z_wyboru: No to za dwa miesiace bedziemy sie martwic. Ja w kazdym badz razie jesli w dluzszym czasie wykop mocno podupadnie i nie wroci do dawnej swietnosci, to nie przechodze na inny tematyczny, szkoda mi czasu. Po prostu odhacze jako jeden serwis do przegladania mniej, bo i tak wchodze tu glownie z sentymentu teraz. Przynajmniej bedzie o jeden rozpraszacz uwagi mniej.