Wpis z mikrobloga

@paczelok: Wślizguje się i co dalej? Nawet nie ma co z tym robić, bo brak czasu dzięki pracy, a
moje potrzeby zamykają się w posiadaniu dobrego pc i stabilnego dostępu do internetu. Są obecnie zapewnione, więc kasa sobie siedzi na koncie i nawet nie mam na co tego wydawać xD.
@qew12: Jako wyznawca wolnego rynku uważam, że pieniądze biorą się z pracy, więc jestem daleki od fundowania komukolwiek, czegokolwiek, bo to niszczy człowieka, spłyca go i obniża jego poczucie wartości. Może gdybym był gejem to płaciłbym Ci rentę chuopska za usługi seksualne i okazyjne sprzątanie xD na pewno doszlibysmy do konsensusu, ale ja nie gej, więc odpada ech.
jest ale trzeba zbierac anie rozpjeradlac


@paczelok: no to Ci pisze, że przy zarobkach oscylujących w granicach 6k miesięcznie wydaje może 400 - 500zl - i to też jak poszaleję. Nie mam żadnych potrzeb, obecnie pracuje i czekam aż sytuacja się ustabilizuje, żeby za dwa, trzy lata znów zrobić sobie dwa, trzy lata siedzenia na neecie i przezerania zarobionej kasy - ot, chyba taki już mam sposób na życie ʕ
@paczelok: No cóż, jak ktoś nigdy nie zaznał biedy, to może nie zrozumie. Ludzie są różni, mają różne problemy. Dla jednej osoby coś oczywistego jest wielkim wyzwaniem.
Ograniczanie cierpienia jest chyba godnym celem.