Wpis z mikrobloga

Dobra czyli jeśli chodzi o internet i media społecznościowe to mam do wyboru:
-Facebook gdzie większość użytkowników to Janusze i Grażyny, totalnie oderwane od rzeczywistości, żyjące w informacyjnej bańce
-Wykop gdzie ssany jest penis firmy znanej z paliwa i krótkich parówek, gdzie panuje cenzura ale przynajmniej wiadomo na jakie tematy można się wypowiadać. W dodatku w nowej wersji została tutaj upośledzona połowa funkcjonalności i przeglądanie z większym zaangażowaniem niż tylko czytanie i plusowanie jest zwyczajnie męczące.
-Hejto na którym tak właściwie nie wiadomo na jakie tematy można się wypowiadać bo #!$%@? admin każdy wpis z którym się nie zgadza może ocenzurować. Na dodatek portal jest tak samo upośledzony jak wykop - brak apki, cytować się nie da, powiadomienia z jednego wpisu trzeba oklikiwać pojedynczo, layout niewiele lepszy niż na wykopie (chociaż ten na wykopie po chyba wczorajszych zmianach jest już ciut lepszy)
-Reddit na którym jest mega toksyczna atmosfera i każdy kto nie ma skrajnie lewicowych poglądów zostanie zjedzony, dodatkowo każdy subreddit żyje własnym życiem i jest odzwierciedleniem poglądów moderatora subredditu, np. po śmierci Grzesia Floyda subreddit /DIY wprowadził żałobę xDDD

#wykop #reddit #hejto
  • 6
  • Odpowiedz
Hejto na którym tak właściwie nie wiadomo na jakie tematy można się wypowiadać


@AquilaTimere: Każdy byle nie #!$%@?ć, żaden wpis nie poleciał bo się adminowi nie spodobał tylko za sranie mizoginią.

Jedyny błąd tamtego moda to było użycie kilku przekleńśtw przy pacyfikacji.
  • Odpowiedz
  • 2
za sranie mizoginią


@Filipterka25: napisanie, że mu się polki nie podobają to mizoginia? XD

Trochę tam fajnych subredów jest.


@thority: wiem, bo mam tam konto, ale niestety znacza większośc subredditów, w tym np. r/polska są mocno przeżarte lewizną.
  • Odpowiedz