Wpis z mikrobloga

Nie potrafię dokładnie uchwycić dlaczego, ale nowe UI wykopu sprawia że stronę nieprzyjemnie się przegląda. Niby nowoczesne, niby ładne ale coś bardzo mi tu nie pasuje.
Jakieś to takie wszystko rozlazłe, czcionka mała, i widzę że znacznie mniej przesiaduje na stronie i nie mam ochoty uczestniczyć w dyskusjach. Bardzo intrygujące z punktu widzenia projektowania stron internetowych.
  • 8
@a__s: najłatwiej to będzie wyjaśnić na podstawie reddita. W prawym górnym rogu (hamburger), jest możliwość zmiany gęstości wpisów. Wykop obecnie przypomina bardziej tryb compact (kiedyś był classic).
Usunął bym też to kto zaplusował wpis. Ogólnie, treść jest za bardzo rozlana IMHO, mam nadzieję ze uda sie to poprawić.

Pozdrawiam.

Tymczasem

@a__s
Ja dorzucę czytelność na telefonach, nie idzie odróżnić kiedy jaki wpis się zaczyna i kończy, a zwłaszcza w gorących gdzie jest główny wpis + komentarze do niego. Muszę szukać znaków jakiś szczególnych by je odróżnić, a to strasznie męczy.

Tak samo w znaleziskach, nie mam pojęcia gdzie się zaczyna nowy wątek, często jest tak, że dana dyskusja nad nie interesuje i chce przeczytać następny komentarz, ale znowu - nie sposób łatwo