Aktywne Wpisy

arcxa +570
Mam sąsiada z 3 domy dalej z którym czasami wypijemy piwko, obejrzymy meczyk, albo ogarniemy jakiś DYI projekcik w ogrodzie. Nie mam pojęcia jak się nazywa, wołam na niego Jurek, bo tak wołał na niego inny sąsiad. Dla mojej dziewczyny jest to niepojęte, że nic o nim nie wiem xD
Wołam i pytam facetów - czy to serio dziwne? xD
#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #pytanie #polska
Wołam i pytam facetów - czy to serio dziwne? xD
#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #pytanie #polska

kajak98 +501
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...





Trenerem będzie Arek Siczek (@arek-siczek-5)
Dostępna jest już mini lekcja przykładowa z kursu:
➤ https://vimeo.com/790721868
Zapisz się na listę oczekujących, aby nie przeoczyć premiery:
➤ https://mrugalski.pl/zabbix.php
Agenda
• Budowa Środowiska - jak je zainstalować, skonfigurować i obsługiwać serwer Zabbixa, jak i jego agenta
• Dashboard - omówienie panelu oraz omówienie wszystkich, kluczowych opcji Zabbixa
• Metody Monitoringu - nauczysz się wykorzystywać różne sposoby na monitorowanie zasobów
• Itemy, Triggery, Wykresy - zrozumiesz jak działają kluczowe elementy systemu monitoringu
• Szablony - jak wykorzystywać szablony, importować je, eksportować i tworzyć nowe
• Własne schematy - tworzenie własnych czujek i triggerów
• Akcje, Media - tworzenie nowych powiadomień o awariach (przez maila, Slacka, czy dowolny komunikator)
• SSL i Apache - dowiesz się jak monitorować usługę Apache oraz certyfikaty SSL (to przykład implementacji monitoringu)
• Agentless - obsługa monitorowania usług bez konieczności instalacji agenta (oprogramowania monitorującego)
• Userparameter - tworzenie własnych skryptów do monitorowania
• Autorejestracja - automatyczne dodawanie hostów do Zabbixa i przypisywanie im szablonów
• Discovery - automatyczne wykrywanie urządzeń i usług w sieci
#linux #technologia #devops #mirkoreklama #kursy
źródło: okladka
PobierzKomentarz usunięty przez autora
nie da sie normalnie dodac linku? na apce nie koge skopiowac nawet
@zbrodnia_i_kawa: a co tam jest dziwnego? Wkleiłem po prostu link:
https://vimeo.com/790721868
https://mrugalski.pl/zabbix.php
@Doment: cena podczas premiery (od 23 do 29 stycznia) to 87zł.
Później kurs trafi do standardowej sprzedaży i cena wzrośnie o około 30%.
A czy planujesz może jakiś kurs z prometheusem?
@maxmaxmaks: obecnie nie mam tego w planach. Będę musiał zbadać, czy w ogóle jest na to zainteresowanie w mojej grupie docelowej. Dzięki za sugestie.
W najbliższych miesiącach (do wakacji), do sprzedaży trafią kursy na temat:
➤
Ok, dzięki.