Wpis z mikrobloga

#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dzień dobry,

19 stycznia 2023
19. dzień roku,
do końca pozostało 346 dni
3. tydzień roku

Imieniny
Adalryk, Andrzej, Basjan, Basjana, Bernard, Erwin, Erwina, Eufemia, Germana, Germanik, Geroncjusz, Henryk, Jan, Januariusz, January, Juliusz, Józef, Kaliksta, Kalista, Kanut, Laudomar, Marceli, Mariusz, Marta, Matylda, Paweł, Pia, Poncjan, Racimir, Sara, Saturnin, Wulstan

Słońce
Wschód słońca: ???? 7:34 Zachód słońca: ???? 15:58

Dzień trwa 8 godz. 24 min, jest krótszy od najdłuższego o 8 godz. i 23 min. i jest dłuższy od najkrótszego o 41 min.

Do końca astronomicznej zimy pozostało 59 dni


Znak zodiaku urodzonych 19 stycznia to Koziorożec ♑︎

Księżyc
Faza Księżyca: Dąży do nowiu ????


Jasność: 9% ↓ Wiek: 26.8 dni Najbliższa pełnia: 5 lutego (n.)

Cytat dnia

„ I kiedy nikt nie budzi cię rano, i kiedy nikt nie czeka na ciebie w nocy, i kiedy możesz robić co chcesz -- jak to nazwiesz, wolnością czy samotnością? ”
Charles Bukowski

W Kościele Katolickim
19 stycznia przypada wspomnienie/święto: św. Józef Sebastian Pelczar, biskup, św. Henryk, biskup i męczennik, św. Mariusz, męczennik, błogosławieni Jakub Sales, Wilhelm Saltemouche i inni, męczennicy jezuiccy

Ile wolnego do końca roku?

Do końca 2023 roku pozostało jeszcze (wliczając dzisiejszy dzień) 239 dni roboczych oraz 108 dni wolnych od pracy, uwzględniając święta oraz weekendy
  • 10
Cześć i czołem kluski z rosołem!
Niby czwartek a ja już się cieszę bo dla mnie dziś jest piątek :)
miłego dnia życzę Wam i promiennego uśmiechu, mimo że słońca brak. trzymajcie się ciepło i zdrowo. pamiętajcie żeby nie zapomnieć o oddychaniu. Hej!

Nietypowe święta:
Dzień Zdrowej Wagi Kobiet
Dzień Popcornu
Święto Wojskowych Jednostek Organizacyjnych Prokuratury Wojskowej
Dzień dobry

@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @Sikorka2017 @Wejszlo? @wynalazek_one @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @unizony_czlonek @slabehaslo @Hansim33 @wyinwidualizowany @nie_mowie_po_kociemu @piupiulaserem @TomTailor100 @pepek614

Dla mnie też czwartek jest piątkiem, bo jutro wolne. Cały boży dzień na naukę.
Ciekawe ile mój kręgosłup wytrzyma ( ͡° ʖ̯ ͡°).

Miłego dnia, smacznej kawusi, uważajcie na siebie
@micke: @Dziesion: @omi-omi: @Jurgen_Van_Beethoven: @wynalazek_one: @AllGoesWrong: @buczubuczu: @Dioddy: @bolorollo: @Sikorka2017: @shitty_support: @wyindywidualizowany: @Wejszlo: @mobutu2: @Hansim33: @nie_mowie_po_kociemu: @Pjotsze: @Leisik34: @przypomnij_haslo: @Mozolny_Szturm12:

Do końca astronomicznej zimy pozostało 59 dni

@wynalazek_one: jeszcze nawet nie było zimy a już się za chwilę skończy ()

brak aplikacji mobilnej, powiadomienia szare na szarym