Wpis z mikrobloga

#narkotykizawszespoko Ostatnio mnie wzięło na poeksperymentowanie z opioidami, zaopatrzony w tramal retard 100 planuje rozpocząć tylko nie wiem zbytnio jak się za to zabrać.

Jako zaawansowany stimiarz i marihuainista ( ͡° ͜ʖ ͡°) wpadłem na pomysł walenia w klame tego tramalu. Na polskich forach przeczytałem że niby to #!$%@? daje lepiej kruszyć i walić oral, a jednak na forach za oceanu przeczytałem że jednak waląc w kichawe jest szybszy Wjazd, dawki są o wiele mniejsze ale za to efekt krótszy.

Za dużo rozbieżności żebym mógł sam wyciągnąć wnioski, może ktoś ma z tym doświadczenie, bo naprawdę ciekawi mnie ten temat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 3
ja waliłem tramal w różnej postaci i będąc szczerym krople są według mnie najmocniejsze. Nie polecam na pewno brać dawki większej niż 500 na początek bo taki efekt może się utrzymać kilka godzin ( ja raz wziąłem o 21 i o 7 rano byłem tak naćpany ze nie mogłem funkcjonować) jednak no po tramalu nie czujesz takiego ogólnego ciepła, tej euforiii jak np po kodeinie ale może takie... Ogłuszenie? Wyciszenie, błogość, czas