Wpis z mikrobloga

serio, nie naprawili nieczego co nie działało w starej wersji, za to #!$%@? wszystko co było jeszcze do #!$%@?.

Jak można wywalić powiadomienia z tagów, że jakiś wpis się pojawił? Ludzie mieli jakieś społeczności czy inne takie a teraz jak nie wejdziesz w tag to nie zobaczysz czy ktoś coś napisał czy nie. Design #!$%@? tam, jak dupa, każdy ma swoją, nie oceniam, mówię o funkcjonalności, a te to szkoda gadać i sobie strzępić ryja. 12 lat prawie tutaj jestem, wiele afer przeżyłem, ale to jak można #!$%@?ć serwis, który żyje z użytkowników to na taką skalę pierwszy raz widzę xD Dlaczego nie ma licznika ile osób obserwuje tag jak się go dodaje?

Nie potrafimy naprawić tagów, to #!$%@?, wyjebmy je w całości xD

żałosne.

#wykop20
  • 3
NIC nie naprawili. Komentarze nie wczytują się, powiadomienia nie działają, nie ma jak podejrzeć własnych komentarzy, grupy rozwalone, Rumun szaleje, aplikacja mobilna się wywala, nie mam siły dalej pisać
@kamilwraca18: mnie to wkurza najbardziej, że miałem kilka tagów, na któych się udzialałem i które chętnie czytałem. Jak ktoś coś napisał, to wiadomo, od razu powiadomienie że coś jest. A teraz nie wiem czy coś tam się dzieje, czy nie, masakra.

Np. taki golgif, zawsze pyk, powiadomienie, że Pan Minieri wrzucił bramkę i cyk, obejrzana, a tak....e tam, szkoda strzępić ryja.