Wpis z mikrobloga

Mózg paranoika widzącego wszędzie podstęp już się zastanawia czy wykop 2.0 to nie są jakieś żydowskie sztuczki, eksperyment sprawdzający ile takie społeczeństwo patafianów bez życia potrafi zaakceptować tylko z niechęci do zmian choćby na lepsze. Pomijając to jak to się prezentuje wizualnie to przecież ten wielki update niczego nie naprawił, tylko wszystko co było jeszcze w miarę funkcjonalne #!$%@?ł xd może oficjalna apka ma więcej opcji (jeśli cię nie wyloguje :) dwadzieścia razy dziennie :)) ok fajnie, ale co z tego, skoro cały portal zachowuje się jakby był posklejany taśmą biurową, a oni się jeszcze chwalą że naprawili czarne listy xddddd jakby to nie było absolutnym minimum xdddddddd nie wiem czy to jakiś żart, nie wiem po co wypuszczać w połowie sprawujący się portal, nie wiem jak można się przyznać że jest to wynik trzyletniej pracy, skoro to wszystko działa jakby ten portal pisali od nowa właśnie w ciągu tej czterogodzinnej przerwy na nocnej xd
  • 3
@jutronaobiadznowuryz: to wsm mnie głównie zastanawia jak oni #!$%@? mogli świadomie absolutnie wypuścić stronę gdzie jedna z ważniejszych funkcji jaką jest czarna lista po prostu nie działa? Jakim cudem losowi ludzie (w tym ja) podostawali z dupy bany na niewiadomo ile i za co bo nie da się sprawdzić na ile masz bana wchodź tu codziennie #!$%@? i sprawdzaj xD a ci co mieli to go dostali cofniętego.

To nie jest
To nie jest tak że oni mieli deadline oni mogli jeszcze siedzieć na dupie i nad tym pracować miesiąc dwa czy #!$%@? ile żeby to działało ale #!$%@? nie

Naprawienie czarnej zajęło im 2 dni dlaczego nie wypuścili tego 2 dni później co za ścierwo


@Nordland: no i mogliby również wykorzystać ten czas na dogadanie się z użytkownikami których kątęnt przyciąga najwięcej użytkowników do mikrobloga (choćby takie anonimowewysrania) a którzy zamiast