Wpis z mikrobloga

Jak tam z jawnością w partiach politycznych? Ano po staremu...


Drugi raz w sprawie umów będziemy musieli "iść" do sądu z Platformą Obywatelską. Za pierwszym razem partia m.in. dostała grzywnę w wysokości 500 zł.

PS Narzędzie, kórym pobieralaliśmy listę do wołania najwidoczniej nie działa na nowym Wykopie. Jeśli ktoś ma podpowiedź czym je zastąpić lub istnieje już jakaś alternatywa, prosimy o info.
__
Wspieraj nasze działania! Przekaż 1,5% podatku - KRS 0000181348.
#prawo #prawodoinformacji #niebojsiepytania #ciagniemywladzezajezyk #watchdogpolska #platformaobywatelska
źródło: PO odmowa
  • 41
Wołam użytkowników, którzy zaplusowali następujące wpisy lub komentarze:
https://www.wykop.pl/wpis/52723181/#comment-186938797
https://www.wykop.pl/wpis/52723181/#comment-186943241
https://www.wykop.pl/wpis/52723181/#comment-186946661
Chcesz, by Cię wołać do naszych wpisów? Zaplusuj, prosimy, powyższe komentarze.
By się wypisać, odplusuj. Przed każdym wołaniem aktualizujemy listę.


@Cukrzyk2000: Tak, ale zawołaliśmy kopiując po prostu listę z poprzedniego wpisu. Korzystaliśmy z https://klocus.pl/wolacz/ Dzięki temu, jeśli ktoś dodał plusa/cofnął to byliśmy zawsze na bieżąco i generowała nam się ładna lista z idealną liczbą osob, którą możemy zawołać w jednym komentarzu. Teraz albo zarzucimy listę albo będzie trzeba robić to na piechotę.
@KondominiumKatoSocjalistyczne: Z PiS i PO kilkakrotnie, z Porozumienim Gowina, KORWIN, Solidarną Polską, dawno już z PSL i SLD (od tego czasu PSL i Lewica odpowiadają na wnioski), plus są w toku sprawy z takimi partiami jak Kukiz'15 czy Partia Republikańska, gdzie do merytorycznego posiedzenia sądu jeszcze nie doszło, bo partie nie przekazywały, mimo obowiązku, naszej skargi do sadu, więc sąd orzekał tylko o wymierzaniu grzywny.
@DOgi @atrophy @bylembordo @janusz00 @konsonanspoznawczy @malinq @PiesTaktyczny @BananowyKoko Jest Was tam już tak dużo, polecacie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gruby orzech do zgryzienia, nie chcielibyśmy sobie stąd iść i zostajemy tu, póki będzie z kim mirkować, ale nie ukrywamy, że i nam ciężej korzysta się z nowej odsłony serwisu. Może sytuacja się unormuje po kilku dniach? To też nie jest łatwa decyzja, bo ciężko nam wygospodarować zasoby zespołowe