Wpis z mikrobloga

@Miecz12: tu jest taki burdel ze nie wiadomo gdzie się coś kończy gdzie zaczyna, jest ciasno, nie logicznie i ogonie bardzo bardzo nieprzyjemnie. Ale dzięki temu dziś wszedłem tylko może z 10minut na wykopie. Muszę znaleźć jakaś inna stronę co umili czas podczas srania. W tej aranżacji nie mam zamiaru się męczyć
@Miecz12: To samo miałem napisać. Wszystko zlane, nic nie da się przeczytać. Człowiek nie wie gdzie kończy się wpis. Ehh, 3 wpisy przeczytałem w gorących i już mi się nie chce. Na głownej tez nic nie widzę, ciężko się to czyta.
@Miecz12
Korzystam tylko aplikacji, ta stara wyglądała jak zrobiona przez gimnazjaliste podczas przerwy w csa na lekcji informatyki i to było piękne. Prostota az do bólu. Wcześniej praktycznie zawsze wchodziłem na tag podczas oglądania meczu, teraz mi się nie chce bo to #!$%@? jest nieczytelne i nie funkcjonalne.
@Miecz12: Ja czuje się jakby mój diler Mihau nagle stwierdził że nie sprzedaje już więcej towaru, ale jak chcę to mogę od niego kupić yerba mate albo inne gówno, które mnie brzydzi.
Gdzie do cholery jest moja strona ze śmiesznymi obrazkami i gównowpisami? (°°
ale ze #!$%@? nie zrobili zadnej aplikacji na iosa


@Krakuski: czy kwestii aplikacji natywnej dla każdego osobnego typu sprzętu nie załatwia to PWA? nie wiem jak jest na iOS, ale na androidzie w chromie po załadowaniu strony otwierasz menu i masz tam "zainstaluj aplikacje".