Wpis z mikrobloga

Wszystkie te odpowiedzi, uświadomiły mi jeszcze jedną rzecz, że jak kliknę na czyjąś odpowiedź, która się wyświetla po kliknięciu dzwoneczka, to nie odsyła mnie to tej konkretnej wiadomości, tylko do całego wątku, tj mojego wpisu, kolejny bubel...

Fajnie jakby ten odruch otwierania wykopu, dało się szybciej oduczyć, bo tylko człowiek się irytuje, jak widzi jak zmasakrowali wykop...
@Miecz12 w sumie mam podobnie, 15 lat wykop mi zawsze towarzyszył w różnych momentach i chyba dopiero po tej akcji zacząłem analizować swoje codzienne "rytuały" odnośnie internetu ( ͡º ͜ʖ͡º) Mam nadzieję że przynajmniej w ciągu tygodnia zaczną działać podstawowe rzeczy.
@Miecz12
zgadza się polubiłem nowy wykop. przestałem na niego wchodzić dzięki nowej wersji zapewne zamiast kilku h w ciągu dnia straciłem na wykop może 10 minut
( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@Miecz12: Ja pierniczę. Dokładnie to samo. Po pierwsze na głównej nie pojawia się za wiele nowych znalezisk, do tego mnie cały czas wylogowuje z apki.
A mirko wyglada jak absolutne gówno. Serio zacząłem mniej otwierać w ciągu dnia.
@Miecz12: Też nie lubie zmian i w sumie to pierwszy wpis jaki przeczytałem dzisiaj (pierwszy w gorące 6h), nawet mi sie nie chciało wczesniej zagladac. Wszedłem tylko zobaczyc czy dalej takie gówno czy już powrócil normalny wygląd, widze że dalej gówno więc wychodze i jutro znowu wpadne tylko zobaczyc xd