Wpis z mikrobloga

Zawsze sie zastanawia skąd u nas w kraju ciągle jest mówienie, że Niemki są brzydkie a polki najpiekniejsze, byłam w wielu krajach i moge powiedziec ze doslownie wszedzie znajdzie sie piękne kobiety jak i te mniej urodziwe czy zadbane, skad te poczucie w polkach ze sa najpiekniejsze? i pisze to ja jako kobieta
chociaz jeszcze bardziej mnie bawi fakt, ze to czeste mowienie wsrod naszych kobiet, że podobno sa najpiekniesze, kiedy za chwile beda postować na twitterze ze kazda z nas jest równa i piękna
Pobierz xblackwidowx - Zawsze sie zastanawia skąd u nas w kraju ciągle jest mówienie, że Niem...
źródło: 1668359231109743
  • 4
No bo to że polki najpiękniejsze to mit. Kiedyś miałem w szkole wymiane uczniów i były dziewczyny z turcji i francji to moje koleżanki z klasy wyglądały przy nich jak brakujące ogniwo między małpą a ziemniakiem. Oczywiścię nie wszystkie ale mówię o ogóle.
@xblackwidowx: dawny i od dawna pielęgnowany mit zrodzony w izolowanym od cywilizowanego świata kraju i tyle.
Myślę że zaszedł proces jak z wykopem - współczesny wykop vs załączony obrazek. Coś co może działało przez chwilę, lub porównane w jakimś wąskim zakresie z jakąś niereprezentatywną grupą stało się mitem któego niektórzy (a chyba najbardziej same zainteresowane) trzymają się kultowo do dzisiaj.
Pobierz thewickerman88 - @xblackwidowx: dawny i od dawna pielęgnowany mit zrodzony w izolowan...
źródło: comment_1600647956hHpfmdr7fH3TX65WIY1UHk