Wpis z mikrobloga

25 089 + 17 = 25 106

Ostatnio często się zastanawiałem przeglądając gorące co ja tutaj robię. Częściej przechodziłem bezpośrednio na tagi #rower i #rowerowyrownik które mnie trzymały na tym portalu.

Chciałbym się pożegnać z 326 mirkami i mirabelkami które zdecydowały się śledzić mój autorski tag #gravelove o wycieczkach #bikepacking i zawodach #gravel #ultra. Przenoszę się wiadomo gdzie.

Od ostatniego wpisu na tagu pojawiło się kilka filmów na youtube i zakończyła się seria z wycieczki do Rzymu.
Z jednej strony nie jestem zadowolony z większości filmów z tej serii, ale jakoś trzeba było zacząc a z każdym kolejnym odcinkiem widzę poprawę. Swobodniej czuję się przed kamerą i relacja staje się ciekawsza.

W wigilię rozpocząłem współpracę z trenerem i zapierdzielam ostro, chcę zostać czołowym zawodnikiem w Polsce. Za kilka dni na kanale pojawi się film z prezentacji sprzętu na jakim będę jeździł + test FTP.

W sezonie 2023 wystartuję w ~10 zawodach ultra a sezon chciałbym zakończyc tak samo jak poprzedni czyli wycieczką bikepackingową ~2000km. Zainteresowanych zapraszam do zostawienia suba na YouTube.

Konta na razie nie usuwam, bo jesli hejto nie wypali to pewnie wrócę z podkulonym ogonem.

Na hejto możecie mnie znaleźć pod nickiem Wagabundowy.
StarozytnyChrabaszczSzablozebny - 25 089 +  17 = 25 106

Ostatnio często się zastanaw...
  • 8
@Paczek_w_masle:

zapraszam też do hejtowej stravy, link jest na tagu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


już jestem :)

@Poemat

Gruby czelendż sobie stawiasz, powodzenia ;)


Chciałbym zawody na których nie będę miał problemów sprzętowych kończyć w top 1-2% zawodników, czyli top 5-10 w przypadku najbardziej prestiżowych w których startuje 500 osób~. Obecnie nie za duża próbka, ale wygląda, że jestem w stanie kończyć zawody w top ~7%.

Oczywiście
@Farmer_Joe: A to jak lubisz zarzucić sobie "poruszające się obrazki" do trenażera, to podrzucam swoją inspirację: link do playlisty
Filmiki udostępnione jako ukryte (dostępne tylko z linkiem), muzyka jakaś randomowa, żeby nie było ciszy (śmiało można zastąpić własnymi podcastami w słuchawkach). Taka sobie forma własnej, wizualnej pamiątki wycieczek z 2021 do puszczania w zimowe wieczory ( ͡° ͜ʖ ͡°)