Wpis z mikrobloga

Ech, nowy wykop przypomina mi trochę aktualizacje mobilnego windowsa z 8 do chyba 10. Windows Phone był zdecydowanie moim ulubionym systemem na telefony. Uwielbialem kafle, niby nie było tyle aplikacji co na androida czy ios ale spokojnie mi wystarczało to co było, do tego zajebista klawiatura do której nie równa się żadna z androida. Jarałem się jak miała być aktualizacja do windowsa 10 i windows phone miał się stać windows mobile. Nadeszła aktualizacja, zainstalowałem i co? I gówno. Coś co działało zajebiscie zamiast działać lepiej to w ogóle przestało działać. Tak samo ten #!$%@? wykop. Pewnie ja i wielu innych użytkowników nie będzie pisało miliona postów o tym jak prosi białka o przywrócenie starego wykopu i o tym co jest źle i co trzeba naprawić, tylko z czasem będzie tu zaglądać coraz mniej aż w końcu konta umrą śmiercią naturalną. Męczące jest nawet dodawanie gównoposta. Szkoda. Zdjęcie białka w załączeniu.

#zalesie #nowywykop #hcujwdupebialkowi #famemma #orlen #zespolbrudnejpaly #mecz #f1 #danielmagical #patostreamy #calaresztagowna
Pobierz GrammarNazi - Ech, nowy wykop przypomina mi trochę aktualizacje mobilnego windowsa z ...
źródło: temp_file.png5827132689304844690