Wpis z mikrobloga

Co dodać, jak już jest nowa baza kodu i można dodawać nowe funkcje:

* dodawanie obrazka poprzez Ctrl+V na wpisie - jak przy dodatku https://greasyfork.org/pl/scripts/445949-obrazekzeschowka-2022
* Funkcje z Cytatonaprawiacz https://greasyfork.org/pl/scripts/27051-cytatonaprawiacz
* W API, zrobić CustomEvents pod Skrypty Użytkownika, żeby wywoływał się np. przy każdym pojawiającym się komentarzu i zwracał dane tygo typu jak w WykopObserve - https://github.com/look997/wykopObserve.js, żeby móc łatwo dodać skryptem jakieś funkcje do wpisu/komentarza. Tak, żeby łatwiej było tworzyć Dodatki do wykopu. (nie sprawdzałem czy już coś takiego jest, ale pewnie nie) Np. będę chciał zaktualizować moją Siwą Brodę pod nowy wykop (jeszcze jak powiększycie awatary, ale o tym już pisałem).

#wykop #moderacja #administracja #wykopnext #wykop2023
  • 70
* zrobić osobno Obserwowane Profile i Obserwowane Tagi, i zrobić z nich po prostu kategorie, któ©ych nie da się usunąć i mają własny przycisk dodawania do niego.
Tylko byście musieli te durne limity ilości dodawanych tagów do Katerogii zlikwidować, bo w Obserwowanych nie ma takich limitów.
To by było takie ładne ulednolicenie.
* W panelu po lewej: Gdy pasek po lewej, jest w trybie cieńkim, to Własne kategorie powinny się pojawiać już po najechaniu na przycisk Moje kategorie, w formie popupa, żeby nie musieć później zwijać tego panelu po lewej. Bo jak rozwinąć to później zapamiętuje że jest on rozwinięty, i przeszkadza... I trzeba ręcznie zwinąć... Więc lepiej żeby lista samych Moje kategorie się rozwijała jako popup, który sam znika.
* Myślałem że w utworzonej kategorii jak ustawić od najnowszych, to wcale nie widać najnowszych z wybranych tagów... Ale okazało się że to co innego jest winne i tak miało być, bo to działa jak wyszukiwarka "te tagi ale tylko tych autorów". Ja myślałem że Kategorie działają inaczej, że ładują wszystkie wpisy z tagów PLUS wszystkie wpisy od autorów.

Wydaje mi się, że i jedna i druga metoda ma zalety, wiec powinna
* Czarna lista wewnątrz kategorii i wyszukiwarki. Czyli po prostu znajdź wpis z tagiem x ale nie jeśli ma jednocześnie tag y. Tak samo z ludźmi. To by było bardzo super, bo nie trzeba by banować osoby całkowicie, jeśli spamuje jakiś tag a na innych tagach pisze normalnie. Bardzo o to proszę. :D
Nawet poprzez składnię -tag -autor. -domena (bo domenę w sumie też można do czarnej).
* ...o CZARNYCH LISTACH kontynuacja - Albo jeszcze lepiej: Przy Tworzeniu kategorii i w wyszukiwarce, powinno dać się wyłączyć/włączyć globalną czarną listę dla tej kategorii/wyszukiwarki, a PRÓCZ TEGO powinna być czarna lista wewnętrzna kategorii i wyszukiwarki.

To by była pełna elastyczność, i też spełnienie mojej dawnej prośmy (żeby móc tymczasowo wyłączyć/włączyć globalną czarną listę, a teraz rozszerzyłem tę prośbę do włączenia/wyłączenia jej również w poszczególnych kategoriach).

Bo nawet samo wyłączenie czarnej listy
@look997: cześć, z racji że pewnie to potrwa (w nieskończoność) zanim naprawią wypok, więc czy dałbyś radę naprawić Obrazek ze schowka pod nowy wypok? Bardzo mi go brakuje. Ja swój skrypt przed chwilą zaktualizowałem, ale Twój do trochę wyższa magia i nie chcę Ci zabierać pracy :P
@Atexor Nie śpieszy mi się z aktualizacjami, bo nie wiem czy za chwilę nie wrócą do starego wykopu, albo przynajmniej nie będą robić gruntownych zmian, więc raczej nie ma sensu już teraz aktualizować.
Raczej nie będę na razie aktualizował swoich skryptów, i pewnie mi się nie zachce w najbliższym czasie. :P

Możesz mi zabierać pracę, co tam. :P
@look997: wątpię. Poprawią kilka rzeczy, a resztę popsutych zostawią, tak jak ze starym wykopem.
Jak znajdę chwilkę to postaram się zobaczyć co żeś tam namodził. Może się uda fixnąć.
* Automatyczne dopasowanie trybu ciemny/jasny, do ustawień systemowych, poprzez CSS prefers-color-scheme. Czyli prócz sztywny ciemny i sztywny jasny, powinna być opcja "tryb urządzenia".
Taka opcja jest np. na Facebooku, YT, Google, dokumentacji Mozilli.
* Ustawienie "Ładuj osadzone tweety dopiero po kliknięciu", żeby móc taką opcję odznaczyć, i żeby osadzone tweety ładowały się automatycznie, bo tak mi wygodniej.
* Powiększanie obrazka do nawet 500%, za pomocą przycisków i oczywiście zwyłego kręcenia kółkiem myszy. Bo niby czemu nie? Wtedy bym nawet za bardzo nie potrzebował otwierać obrazka w nowej karcie. Profit.
* W Obserwowane, w Wyszukiwarce i być może(raczej nie) w Kategorii, tagi w treści wpisu, które powodują że dany wpis jest widoczny, powinny być pogrubione.
W sensie jeśli Obserwujesz tag #technologia, to jest on pogrubiony(lub inne oznaczenie, takie którego użytkownik nie może podrobić), gdy wyświetlasz ten wpis z poziomu Obserwowane. A pozostałe tagi w tym wpisie (jeśli jakieś są), nie są tak oznaczone. W sumie tak też może być z wołaniem/autorem