Wpis z mikrobloga

Wykopowicze,

dzięki za pierwszy wspólny dzień na nowym Wykopie. Po porannym rozbiegu serwis działa znacznie sprawniej. W ciągu dzisiejszego dnia wprowadziliśmy szereg zmian w zakresie optymalizacyjnych, w kolejnym kroku będziemy poprawiać problemy pomigracyjne (czarne listy, brakujące dane).

Śledzimy też feedback i uwagi od Was, w szczególności dziękujemy za te konstruktywne jak chociażby: link: https://wykop.pl/link/6986725/robie-liste-rzeczy-ktore-wedlug-mnie-trzeba-poprawic-w-wykopie-2-0 czy link: https://wykop.pl/wpis/70061595/to-jeszcze-uzytkownicy-zrobia-testy-rozpisza-bledy. Wśród najczęściej pojawiających się dzisiaj uwag, zidentyfikowaliśmy kwestię wyraźniejszego oddzielnia wpisów i komentarzy. Pierwszą zmianę w tym zakresie już opublikowaliśmy - zerknijcie na Mikroblog. Dodatkowo zastosowaliśmy też większe rozdzielenie treści na listach oraz poprawiliśmy niekonsekwencję kolorystyczną.

Będziemy w stałym kontakcie z Wami i będziemy informować Was o tym nad czym pracujemy oraz jakie zmiany wprowadziliśmy.

PS Rozumiemy, że zawsze „przesiadka" do nowego interfejsu wymaga przyzwyczajenia. Mamy jednak nadzieję, że wraz z czasem spędzonym na nowym Wykopie wrastać będzie Wasza swoboda korzystania z niego. Tymczasem - pracujemy nad tym, aby dostosowywać nowy Wykop pod Wasze potrzeby.

Do usłyszenia!

#nowywykop #wykop #wykopchangelog
  • 307
@wykop: to nie kwestia przyzwyczajenia, portal wygląda tragicznie i działa jeszcze gorzej. Kolorystyka trybu nocnego #!$%@? po oczach niemiłosiernie i nie wiem jaki dzban wpadł na pomysł pozostawienia niebieskiej belki. Po prawie 6 latach przebywania tutaj można jedynie stwierdzić, że użytkowników i ich opinie macie głęboko w poważaniu.
@wykop
I jeszcze taką rzecz zobaczyłem, że jak odtwarza się film i da się plusa to film się zatrzymuje i trzeba go włączać do nowa ( ͡º ͜ʖ͡º) do tego, automatyczne odświeżanie po dodaniu komentarze w apce - licha
@wykop: Co niby zrobiliście żeby lepiej oddzielić komentarze od postów? Wszystko się kompletnie zlewa. I wyłączcie te "klikalne" komentarze/posty. Kiedyś żeby wejść w dany komentarz/post (i w efekcie uzyskać link do niego) trzeba było kliknąć w jego datę/godzinę. A teraz kliknę przypadkowo w komentarz/post, gdzieś w puste pole i mnie przenosi na jego podstronę. Strasznie irytujące.
@wykop: Super krok naprzód. Jest kilka rzeczy do ogarnięcia, ale ogólnie wygląd na plus. Bardzo spodobała mi się też wstążka po lewo. Tak na ten moment najpilniejszą potrzebą wydaje mi się aplikacja na iOS, Androida i Huawei. Trzymam kciuki za rozwój wykopu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wykop: jest dużo lepiej niż rano. Jest szansa na powrót ukrytych gorących 1h?

Coś dziwnego dzieje się z emoji, zmieniają się w znaki zapytania ????????????????????????????