Wpis z mikrobloga

@Dominek: @johnblaze12345 nie wiem skąd pomysł, że apka działa lepiej. Właśnie usiadłem przed kompem i z tego da się korzystać, apka jest dramat, wszystko się zlewa i jest nieczytelne, jak coś napiszesz to pojawia się z minutowym opóźnieniem, nie możesz odpowiedzieć kilku osobom na raz, bo jak klikasz odpowiedz następnemu to kasuje ci wszystko co napisałeś i wrzuca ci tylko nick tej osoby, musisz z palca wpisywać. To na szybko po
@krucjan: po lewej obserwowane i potem na gorze zakładka tagi.

Ta, ale mnie chodziło o taką listę co było wcześniej, że wchodziłeś sobie w powiadomienia od najstarszych np.
Ja tak zawsze robiłem jak się trochę uzbierało, bo po jakimś czasie znikały.
A ta opcja po lewej, o której piszesz, od razu #!$%@? najnowsze i ładuje jako wszystko na raz ????
@krucjan: może źle się wyraziłem;
jak klikałeś powiadomienia, to miałeś pogrubione te, których nie przeczytałeś, posortowane od najnowszych, ale ja zawsze wbijałem na 2, 3 stronę żeby zacząć od tych najstarszych, bo zwykle z moich tagów miałem po dniu, dwóch, ze 100 powiadomień.
@krucjan
nie doprecyzowałem, ale chodziło mi o wersję mobilną i apke.

Dopiero teraz miałem okazję sprawdzić, jak to działa na kompie i jest tak jak mówisz, ale no jakoś i tak nie mogę przeboleć tej nowej wersji i momentalnie odechciało mi się z wykopu korzystać