Wpis z mikrobloga

Kojarzycie tego demotywatora? Pamiętam jak chyba z 10 lat temu siostra mi go podesłała jako internetową ciekawostkę ( ͡º ͜ʖ͡º)

No i niecały rok temu wracamy sobie z ziomeczkami z pracy zdalnej ze Sri Lanki. Lot Sri Lanka - Jordania wspomnianymi liniami Qatar Airways. Siedzimy już w autobusie na płycie lotniska, który ma nas zawieźć do samolotu, a tu za szybą idzie sobie szejk z Sokołem xD Od razu przed oczami miałem tego demotywatora. Myślę sobie ale jaja, fajnie by było gdyby leciał z nami, ale w sumie to pewnie i tak w pierwszej klasie siedzi.

Mieliśmy miejsca na końcu samolotu po prawej stronie, a po lewej... wspomniany szejk i siedzenie obok niego całe zafoliowane specjalnie dla.. Sokoła xD No i czaicie lecieliśmy sobie z żywym Sokołem na pokładzie samolotu. Ogólnie nawet ucięliśmy sobie krótką pogawędkę z właścicielem i obsługą samolotu. Obsługa opowiedziała nam, że rekordowo mieli na pokładzie 10 sokołów xDD Co lepsze mówili, że ten na szczęście był spokojny, ale trafiają się mniej ułożone i jak zaczynają szaleć to się je zamyka w kiblu w samolocie XDDD

Dodatkową ciekawostką jest fakt, że posiadanie takiego Sokoła świadczy o wysokiej pozycji społecznej. Jak nie wystarcza Wam szpanowanie drogą biżuterią to możecie sobie dla swagu kupić Sokoła xD Te tańsze chodzą po około 100 tysięcy złotych, ale prawdziwi bogacze mają takie nawet za milion (ʘʘ) Czaicie jakby w Polsce ludzie dla szpanu wozili się z Sokołami na łapie xD

W komentarzach kilka fotek kolegi z Sokołem w samolocie ()

#srilanka #jordania #samoloty #ciekawostki #pracazdalna #homeoffice #digitalnomad #mamtegodosyc #podroze #podrozujzwykopem
Pobierz mikolajos - Kojarzycie tego demotywatora? Pamiętam jak chyba z 10 lat temu siostra mi...
źródło: Sokół Qatar
  • 9