Wpis z mikrobloga

@Hektar4: czy ja wiem. Każde zmiany wymagają przyzywczajenia, ale nie można z tego powodu tkwić w roku 2000. Jak ING wprowadzało nowy layout to też miałem negatywną opinię, ale z perspektywy czasu uważam, że jest bardzo dobry
@awiner: może "podoba się" to za mocne określenie, ale na pewno to krok w dobrą stronę. Na komórce chodzi mi o wiele lepiej. Mam tylko nadzieję, że zmniejszą przestrzenie we wpisach i komentarzach, naprawią rozjechane gify i kilka innych pierdół graficznych.
@awiner: ale to nie dziala, jak wrzucilem bieganie i jakies tam tagi, a niestety nie wszystkie sie wyswietlaja w podpowiedziach, to po wejscia w ta utworzona kategorie nie mam w ogole wpisow z mirko. Mam tylko i wylacznie znaleziska z glownej.
@awiner: no spoko jest, tylko czemu to jest podzielone na głowną i mikroblog? Nie możę być razem? Albo nie odkryłem jeszcze jak wyświetlić razem wszystko
@awiner: Jest dużo bugów (na safari to mi się wiesza przy pisaniu komentarza), troche rzeczy graficznych do poprawy, żeby poprawić czytelność wpisów.

Przede wszystkim widoczność między wpisami a komentarzami i samymi wpisami.
Dark mode jest klasycznie spieprzony, ale zrobić dobry dark mode to trzeba umić i nie są to proste rzeczy.

Ale tak czy siak uważam, że jest to krok w dobrą stronę, jako UI Designer z 14 letnim doświadczeniem, nie
@sepuqqu: to akurat było pewne. Na aktualizację ludzie tutaj reagują jak na posty @orlen_lite ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ogólnie widać teraz, że mają duże problemy ze stabilnością. Zobaczymy jak sobie z tym poradzą. Na razie dość długo to trwa. Pewnie mają dość nerwową atmosferę w pracy :D