Wpis z mikrobloga

Ludzie przetestujcie najpierw wszystko a potem oceniajcie. Są nowe opcje w panelu ustawień, nowy layout i świetna wydajność. Poprzedni wykop to była epoka kamienia łupanego i obecny layout jest 1000x lepszy. W końcu trzeba iść do przodu ʕʔ

Jeszcze tylko zbanować tagi przegryw, patostreamy, wraz z użyszkodnikami i gicik. 21 wiek wita. Jest OK. Przydałaby się czystka jak na Reddit.

PS. Pewnie będą jeszcze wprowadzane różne poprawki także na pewno to i owo zostanie poprawione. Ale ogólnie jest potencjał.

#wykop #nowywykop
  • 71
@whats_up_boi: ładuje się wolno i jest pare rzeczy do poprawy, ale ogólnie zmiany w dobrym kierunku i naprawione rzeczy, które nie działały od lat. Ale oczywiście pół wykopu zawalone #!$%@? jak to sie nie podoba.
Przydałaby się czystka jak na Reddit.


@whats_up_boi: Czystka na reddicie to jego największy minus. Jest dogadana grupa moderatorów najpopularniejszych subredditów i panuje bezsensowna cenzura i bańki informacyjne
Ludzie przetestujcie najpierw wszystko a potem oceniajcie


@whats_up_boi: jeżeli kluczowe elementy portalu nie działają (gorące, wydajność, tagi) to nie ma nic do oceniania, tu trzeba #!$%@?ć tych programistów, którzy to pisali. To oni powinni testować takie rzeczy przed wystawieniem tej wersji dla klientów/użytkowników

Pewnie będą jeszcze wprowadzane różne poprawki także na pewno to i owo zostanie poprawione


@whats_up_boi: może niech wprowadzą poprawkę i przywrócą stary wykop. Niesamowite, 3 lata pisania
@whats_up_boi: nie trolluj! Wygląd to pikuś, jak dla mnie może być. Ale błędów pełno:
- wchodzę na mikroblog, nic się nie pokazało (dopiero jak zmieniłem z ostanie 12h na 24h i z powrotem to się wyświetliło)
- wchodzę do konkretnego wpisu (klikając na godzinę) i nic się nie wyświetliło
- zmieniam ustawienia wykopu i "operacja zakończona niepowodzeniem"
- ładowanie treści trwa absurdalnie długo
- kliknąłem na mikroblogu, żeby przejść na następna