Wpis z mikrobloga

@-pafel: to wiem, ale własnie próbuję rozwikłać, czy opłaca się więcej płacić. Czy pro nie jest przypadkiem większy? miałam dotąd XS i wielkościowo mi odpowiadał. Nie wiem, czy chciałabym większy telefon.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hermetyczniee: nie lubię iPhone, ale też kiedyś miałem mały i przerzuciłem się na 5.5" to na początku było kurna jaki duży, bez sensu, a potem przestałem korzystać z kompa bo tu wszystko lepiej widać i szybciej chodzi :)

@hermetyczniee: Tak jak wyżej wspomina, porównaj sobie na stronie Apple. Ja bym jednak polecał kupić 13 Pro (chociaż nowego dostać już właściwie nie można). Ma odrobinę lepsze aparaty, dodatkowy teleobiektyw, ekran 120Hz, który nie jest "game changerem", ale jednak fajnie się na to patrzy. Obudowa cięższa, bo to jednak inne wykonanie i da się to odczuć w codziennym użytkowaniu.

Zwykłą 13 bym nazwał takim "basic" telefonem. Aparaty fajne, ekran okej, bateria
@GrafikaUltraHaDe: Umiem używać porównywarki. Natomiast zastanawiam się, w czym się różnią te telefony w codziennym użytkowaniu. Ciężko mi sobie wyobrazić większy telefon w dłoni, nie wiem od którego momentu jest to niewygodne. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Liczyłam na konkrety, nie techniczne #!$%@?