Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Lipoliza iniekcyjna w kształtowaniu sylwetki

Piszę z anonimowych bo główne konto kilka osób kojarzy.
Jako nastolatek miałem zaburzenia hormonalne, tłuszcz na udach zawsze schodzi mi ostatni na redukcji, i wyskakuje jako pierwszy na masie. Myślę że masa osób ma ten "problem" z różnymi fałdami tłuszczowymi.

Zachęcony przez dziewczynę zrobiłem z siebie królika doświadczalnego i spróbowałem lipolizy iniekcyjnej. Przez cały miesiąc starałem się trzymać wagę +- w normie tak żeby wyniki były w miarę miarodajne, lipolizę wykonałem na wewnętrznej części lewego uda, a prawe potraktowałem jako grupę kontrolną.

Zabieg został wykonany przez kosmetyczkę, łącznie poszło prawie 20ml środka o zawartości LECITHIN(10%), SODIUM DEOXYCHOLATE (10%) (+woda, benzyl alcohol, sodium chloride)
Ilość wkłuć - około 50. Nie liczyłem dokładnie.
Nazwy środka nie podaję z wiadomych przyczyn. Zalecenia pozabiegowe każdy zainteresowany se wyszuka.

Pomiar uda lewego / Pomiar uda prawego
Dzień 0: 66 / 66 cm
Dzień 0, 2 godziny po zabiegu: 72 cm / 66 cm - Udo mocno spuchło i bolało. Nie mogłem spać na boku z powodu dyskomfortu i bólu. Ból 4/10.
Dzień 1: 69.5 / 66 cm - Straszne rozwolnienie przez cały dzień, jeden z efektów ubocznych po zabiegu.
Dzień 2: 67.5 / 66 cm - Tutaj mogłem już spać na boku bez większego dyskomfortu
Dzień 3: 67.5 / 66 cm - Zrobiłem trening nóg. Nic specjalnego, bez siły na ciężkie siady, specjalnie założylem luzniejsze spodenki ale i tak wnetrze uda poobcierałem
Dzień 12: 67 / 66 cm - Bez większych zmian w obwodzie, ale udo przy chodzeniu trzęsie się jak galareta, mam wrażenie jakby było dużo "luźniejsze" niż drugie (woda pod skórą?). Siniaki po zabiegu zniknęły.
Dzień 22: 66 / 66 - Udo wróciło do pierwotnego rozmiaru.
Dzień 31: 64.9 / 66.1 - Dalej jak przycisnę pewne miejsca na udzie to czuje dyskomfort, jest to dzień w którym według zaleceń powinienem udać się na powtórkę zabiegu. Udo jest bardziej zbite ale wciąż mam wrażenie że odrobina wody się tam znajduje.

Efekty wizualne ciężko opisać, nie widzę znaczącej różnicy poza cyferką na taśmie. Ale jest to też na plus, gdyż tłuszcz zszedł równomiernie i nie mam żadnych grudek pod skórą.

Czy powtórzę zabieg? Możliwe że tak, ale tylko na drugie udo, by były jednakowe. Ale to tyle.
Jest to zabieg przeznaczony raczej na mniejsze fałdy skórne (np, drugi podbródek/wałek na karku/wałeczki na plecach) niż do grubszego kształtowania sylwetki.
Możliwe że zadziałałby fajnie u kogoś mierzącego się z lipomastią.

190/96 kg
Total treningowy ~520kg, oficjalny: 0

#mirkokoksy #mikrokoksy #zdrowie

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63c5920701f4c80d1901ce0b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 1