Wpis z mikrobloga

Dzień jak co dzień ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Po robocie podjechałyśmy na posesję, z której wczoraj zabrałam maleńką suczkę z przepukliną. Planowałyśmy odłowić wszystkie 3 pozostałe tam koty a jeżeli się nie uda to przynajmniej dorosłą kotkę, która najprawdopodobniej kwalifikuje się do dosyć szybkiej kastracji aborcyjnej. No i jak to zazwyczaj bywa tej małpy ofc nie było. Zostały dzieciaki - godzinę latałyśmy za nimi po oborach. Towarzystwo za ludźmi ewidentnie nie przepada i jest dosyć skoczne, nic o nich nie wiemy - dzisiaj zostały zameldowane w lecznicy, dostały jeść, może jutro będą trochę milsze. Jeśli badania będą okej, jutro kastrujemy.

tu zrzutka

Na drugim siedlisku klatka też w ruchu, po kilku dniach bezskutecznego polowania mamy coś. Przedostatnia sztuka ()

Btw jakby ktoś chciał pomóc rzeczowo a nie hajsowo to kolejna klatka łapka by nam się przydała - jak coś to pw w sprawie szczegółów.

Jutro bronchoskopia Florka, konsultacja fizjo Dionizego i polowanie na małpę (Kokosanka została nazwana ale coś mi nie pasi), a to wszystko po robocie ()

Bułka uwielbia spędzać czas we wnętrzu kanapy lub szafy o ile ktoś nie domknie drzwi. Generalnie zainteresowanie człowiekiem wykazuje umiarkowane w porze posiłków. To około półroczna pannica do oswojenia. Wykastrowana, odrobaczona, zaszczepiona przeciwko wściekliźnie i chorobom wirusowym x2, fiv/felv negatywne. Szuka domu z cierpliwością, serduchem i podejściem do oswajania. Jest w Zwoleniu, mazowieckie ale transport możemy dogadać :)

#pieszkotem

Wołam użytkowników, którzy zaplusowali następujący wpis lub komentarz:
https://www.wykop.pl/wpis/66851713

Pobierz c.....i - Dzień jak co dzień ( ͡° ʖ̯ ͡°) 
Po robocie podjechałyśmy na posesję, z któr...
źródło: comment_1673894082ITyu1lHJLTKoOAUAWCuxer.jpg
  • 16