Wpis z mikrobloga

Stanowisko pracy i rozrywki. Zderzenie pokoleń.
#amiga bo kocham, #xbox #xboxseriesx bo to najtańsze rozwiązanie żeby móc pograć, #macbook z #macos , bo to najbardziej uniwersalne rozwiązanie do #programowanie i jednocześnie #photoshop z #davinciresolve r do #montazfilmow na #youtube .
Tak wygląda życie w małej norze w #usa dopóki się nie ma sensownego domu.
Pobierz kamillus - Stanowisko pracy i rozrywki. Zderzenie pokoleń.
#amiga bo kocham, #xbox #x...
źródło: comment_1673882522dqSCQQCdhe9UqTlAkguF63.jpg
  • 15
@kamillus: aaa. Ja kiedyś próbowałem szczęścia w montażu jako freelancer, ale raz, brak materiałów z których mógłbym zmontować coś do folio, a dwa konkurencja i wymagania wobec montażystów by byli doświadczeni całkiem mnie do tego zniechęciły.
@Pralko-suszarka: mi się wydaje, że to dość ciężka robota. Zmontowanie 30 minutowego materiału (z 1,5h surówki) zajmuje mi zwykle 6-9h. Nawet miałem typa, który miał fajne portfolio żeby mi pomógł przy montażu, ale kosztowało mnie to 2k miesięcznie i... miałem duże opóźnienia z materiałami, a do tego były zmontowane gorzej niż gdybym zrobił to samemu. Z tego co słyszałem to żeby się przebić to trzeba mieć doświadczenie w kilku rodzajach montaży
żeby zacząć zarabiać trzeba poświęcić kupę czasu przez naukę do szuflady.


@kamillus: Tylko że tu jest o tyle kłopot, że jeśli sam niczego nie nagrywasz, to masz problem ze zbudowaniem portfolio, bo brakuje materiałów.

Wiem tylko, że teraz każdy idzie w davinci, bo inne softy nie mają takich możliwości skakania pomiędzy specjalizacjami


@kamillus: Ja ogarniam najbardziej adobe premier pro i after efect, ale też myślę nad davinci, głównie pod siebie,
@Pralko-suszarka: dla mnie jest dość trudny, ale ja jestem antyartystyczny - lubię wyzwania - tylko czasu brak ;) Final Cut Pro wydawał się być bardziej intuicyjny - wręcz idealny dla małpy.
adobe raczej idzie w odstawkę ze względu na to, że dla profesjonalstów za słaby w porównaniu do konkurencji, a dla szaraczków ma nieatrakcyjny model płatności. W davinci masz wszystko za darmo, a jak chcesz sobie przyspieszyć pracę (wykorzystanie GPU i