Wpis z mikrobloga

@FFFFUUUU: @vismaiorr: Pokażę wam na przykładzie:
Tytuł: ZUS żąda od @FFFFUUUU i @vismaiorr zwrotu wyłudzonych świadczeń. @FFFFUUUU i @vismaiorr oburzeni

Opis: Zus żąda zwrotu polskich świadczeń socjalnych od @FFFFUUUU i @vismaiorr, którzy na stałe mieszkają w Rosji. @FFFFUUUU i @vismaiorrsą oburzeni tym faktem.

Natomiast sam artykuł: Latem wyjechaliśmy z Polski. ZUS został poinformowany i konto zostało zamknięte (…) W styczniu przyszło pismo z żądaniem zwrotu środków, do których
@vismaiorr: Czytałeś znalezisko o którym mowa i materiał źródłowy na który się powołuje? Mowa jest o de facto błędzie ZUS a nie ma słowa o żadnym oburzeniu.
Zwyczajne szczucie i kłamstwo.

Ten artykuł co linkujesz też słaby ale mam ciebie oznaczonego jako onucę od ponad 5 lat i wiem, ze akurat głuchy na argumenty jesteś i nie interesuje ciebie dyskusja a zwykłe szczucie...
@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: @M4rcinS: trolle, ja wiem za co spadło to z rowerka, dosłownie za jedno słowo. natomiast sam fakt wyłudzeń, to fakt. dodatkowo jesli informacja o tych pytaniach była prawdziwa, to jest to z kolei wasza manipulacja, bo nikt normalny nie pisałby do gazety, że stracił 500+, czy musi uregulować zus wracając do Ukrainy z statusem uchodźcy... ale wiadomo agitatorzy, nigdy nie powiedzą nic złego o wielkiej ukrainie xDD