Wpis z mikrobloga

@Moonlight20: fatalne drogi, nieskoordynowane, przeciągające się remonty, brak jakiegokolwiek podejścia do utrzymania i rozwoju miasta, najdroższa, najwolniejsza komunikacja miejsca w Polsce ale za to z najstarszym taborem tramwajowym, skazana kryminalistka jako prezydent, olewanie mieszkańców, samorządowa propagandowa gazetka z coraz większym budżetem pomimo rosnącego zadłużenia, upadające lotnisko, wymierające miasto
@Moonlight20:
Im więcej ogarniętego miasta tym większy hejt na nie. ;)
Nic się nie dzieje, ostatnio ludzie zwracają uwagę na stan dróg i to, że miasto olewa utrzymanie tego co już wyremontowane, prozaiczne czyszczenie, itd. Generalnie w Łodzi cała para idzie w remonty kamienic i pewnie z tego powodu olewają drogi. Fakt Zdanowska jest do wymiany, brzydko się zużyła, ale generalnie jakby spojrzeć na trendy to jest coraz lepiej. Nawet lotnisko
@amath: ja np #!$%@?łem z łodzi i bardzo chętnie się na jej temat negatywnie wypowiem, tylko nie bardzo wiem co nowego można powiedzieć co nie zostało jeszcze powiedziane xD.
Bieda, słabe pensje, drogi, kamienice, patologia, poczucie beznadziei? Wszyscy to już przecież wiedzą.
@Moonlight20: Nikt cię nie będzie przekonywał, że Łódź jest jakaś super piękna i urzekająca, ale gadanie o najbrzydszym czy upadłym mieście to po prost żart, który chyba wynika z kompleksów innych. Pojeździłem, poimprezowałem po innych dużych miastach w PL i KAŻDE ma albo problemy z drogami, albo z korkami, z patologią gdzieś kręcącą się po centrum, z odrapanymi i szarymi blokami i jakiejś inne, lokalne problemy.

Zapraszałem do siebie znajomych z