Wpis z mikrobloga

To uczucie, kiedy pyczasta wkleja "elaborat" farary - byłego wykopka, zamieszkującego obecnie Wielką Brytanię, siedzącego tam na zasiłku z powodu choroby psychicznej, nienawidzącego Łukasza W. znanego jako Olgierdano, z powodu odrzucenia homoseksualnych zalotów, które farara wystosowywał wobec Łukasza i nazywa to merytoryką xD

Merytoryczne są wg. jego kocopoły, które pisze zniewieściały furiat w kocu (na który defekują kotki), gdzie dewastowana jest logika, a ortografia? Pozostawia wiele do życzenia. Ale rozumiem - żółte papiery nie wybierają ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#kononowicz #przegryw
  • 9
@Sputnik_Bombaski: Pamiętam jak tego pacjenta pierwszy raz Olo wyjaśniał na lajcie, że go namawiał na jakieś żenujące goowno razem xD niestety farara pozostaje spuszczanie się na zdjęcie niespełnionej miłości naklejone na twarz śpiącej matki
ja go czarnolistuje, ale często spamuje i mam powiadomienia, że mnie oznacza. Tak samo jak innych okuratnych


@Sputnik_Bombaski: też dostałem przed chwilą powiadomienie o kolejnym spuście pani pyczastej.

Vikop nie powinien wysyłać powiadomień o oznaczeniu w postach ludzi, których mamy na czarnej liście.