Wpis z mikrobloga

W komentarzach piszcie, co odpowiadać napotkanym przypadkowo Rosjanom.

Nie ma czegoś takiego jak typowa rosyjska kultura, bo Rosja jest mieszaniną różnych kultur (Muzułmanów, Azjatów, Słowian...).
Coś takiego jak rosyjska dusza to tylko pijackie zwidy i chore urojenia.
Sami Rosjanie uciekają z Rosji, bo tak tam źle.
Rosja to cierpienie, brzydota, podłość, prymitywizm, durnota, zakłamanie, barbarzyństwo - jednym słowem - zło.
#ukraina #rosja #wojna #rosjawstajezkolan
976497 - W komentarzach piszcie, co odpowiadać napotkanym przypadkowo Rosjanom.

Ni...
  • 40
via Wykop Mobilny (Android)
  • 65
@976497:
Do nowego urządzenia pozwalającego zwizualizować ludzki umysł podłączono Rosjanina. Na ekranie natychmiast pojawiła sie szklanka wódki. Po naradzie naukowcy postanowili mu nalać jednego. Rosjanin wypił, obraz zamrugał i na nowo pojawiła się szklanka wódki. Sytuacja powtórzyła się 6 razy a po siódmej szklance wódki monitor zrobił się czarny. Po dokładniejszej analizie okazało się jednak, że jest tam jeden, maleńki zielony punkt. Punkt ten powiększono i oczom naukowców ukazał się ogórek.
@976497: w znakomitej większości przypadków niczego się im nie uświadomi. Oni doskonale wiedzą skąd bierze się niechęć i popierają imperializm, po prostu są ewentualnie zdziwieni że otrzymują niechęć zamiast rispektu i strachu. Są dumni z wojny i szukają zaczepki
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@976497: no dla mnie to głupie by zaczepiać losowego typa i mu gadać jakieś idiotyczne przytyki no chyba że sam zaczyna

@kondziu96:

@976497: nic. Spojrzeć z pogardą jak na żebraka-naciągacza, ewentualnie splunąć na ziemię i pójść dalej

@prawda_w_moskwie:

Może im jeszcze rimming zróbcie xd kacapy jakby mógłby to to co robią na Ukrainie robily by też w pl. Także wręcz obowiązkiem Polaka jest gnębieniu tych śmieci.
@Seishin: ja nie uważam by każdy ruski był zły znam paru którzy są ok i nie podoba im się ta wojna wiem że na ulicy trafiają się rożni ludzie ale póki nikt mnie nie atakuje albo moich bliskich to nie będę się wydzierał na jakiegoś typa które miał niefart taki że był by ruskiem w pl myślę że niepotrzebna agresja jest po prostu bezsensowna
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Seishin: ja nie uważam by każdy ruski był zły znam paru którzy są ok i nie podoba im się ta wojna wiem że na ulicy trafiają się rożni ludzie ale póki nikt mnie nie atakuje albo moich bliskich to nie będę się wydzierał na jakiegoś typa które miał niefart taki że był by ruskiem w pl myślę że niepotrzebna agresja jest po prostu bezsensowna

@kondziu96:

Niepotrzebna agresja jest niepotrzebna? Powiedz
@Seishin:

obowiązkiem Polaka jest gnębieniu tych śmieci


Wielu Rosjan wyjechało. Wielu się nie zgadza z tym, co się w Rosji dzieje.
Czy też chciałbyś być gnębiony za to, co robi PiS (lub jakaś inna partia, jeśli będzie u władzy), choć nie będzie to Twoja wina?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Seishin:


obowiązkiem Polaka jest gnębieniu tych śmieci


Wielu Rosjan wyjechało. Wielu się nie zgadza z tym, co się w Rosji dzieje.

Czy też chciałbyś być gnębiony za to, co robi PiS (lub jakaś inna partia, jeśli będzie u władzy), choć nie będzie to Twoja wina?

@976497:

Gdyby PiS #!$%@?ł to co Putin, to bym się przestał nazywać Polakiem.
@976497: Szcunki Forbesa mówią o 700 tys do 1 mln ludzi którzy wyjechali. Ze 140 mln państwa. Wg. szacunków, które podała Natalia Zubarewicz (na kanale Andromeda możesz obejrzeć przetłumaczony z rosyjskiego materiał) mowa o 400 tys. ludzi max. W skali tego państwa to jest nic.
Jeśli nawet weźmiemy górną granicę 1 miliona to jest to 0,71%. I nie każdy wyjechał, bo się nie zgadza. Równie dobrze wyjechać może, bo po prostu
@Seishin:

Gdyby PiS #!$%@?ł to co Putin, to bym się przestał nazywać Polakiem.


Co w przypadku, gdybyś nie był świadomy tego, co robi władza (a ta zrzucałaby winę na innych)?
Nawet w Polsce jest mnóstwo katolików okłamywanych od dziecka tą niebezpieczną sektą.
@Feuforce:

Więc tych dobrych Rosjan o których wiemy jest tyle co nic. Nie ma co się dziwić takim komentarzom i sam ruskim jako ogół życzę jak najgorzej.


Poczytaj sobie o ofiarach katolicyzmu. W Polsce jest mnóstwo katolików okłamywanych i okradanych od dziecka ze strony tej niebezpiecznej sekty i też chcesz ich wszystkich gnębić?