Wpis z mikrobloga

W zasadzie nie ma żadnego wytłumaczenia dla tej skali idiotyzmu.


@Iudex: strach, dziki strach przed czymś małym i groźnym i wiedza jak wyglądały pandemie w przeszłości
@kaduceusz: o panie, to długa historia i większość jej już nie pamięta. xD

Ogółem jak wybuchła cała ta histeria to ludzie do niej sceptyczni zaczęli nazywać panikarzy właśnie covidiotami. W pewnym jednak momencie ci panikarze odwrócili kota ogonem i ludzi podchodzących na luzie do wirusa zaczęli też nazywać covidiotami. xD

Coś tam zdziałali bo bardzo często znajdzie się info, że "covidiota" to właśnie ktoś mający w dupie pandemię itp., ale to
Pobierz Krupier - @kaduceusz: o panie, to długa historia i większość jej już nie pamięta. xD
...
źródło: comment_1673882399oKJZg7NzVckCclp3ie2a2q.jpg
Wstyd przed następnymi pokoleniami. W zasadzie nie ma żadnego wytłumaczenia dla tej skali idiotyzmu.

+: Aokx, Kzyh +87 innych


@Iudex: Ciekawe czy jakby od wirusa pojawiały się krosty na twarzy, które by nigdy nie znikały to byś tak samo pisał.
@josedra52: Jak najbardziej jestem za naukowym podejściem, ale to co się #!$%@?ło czasem to była jazda xD
Wielkie tłumy ludzi w kolejce do biedry, a jednocześnie zamknięte cmentarze, lasy i parki (z rybom, tak!?). Zakaz przemieszczania się, mandaty z dupy odrzucane później przez sądy. Wszyscy dostali jakiegoś #!$%@?, ale przynajmniej moja firma przeszła na 100% zdalnie i tak siedzę już te 3 lata w domu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DrKittens:

@josedra52: Jak najbardziej jestem za naukowym podejściem, ale to co się #!$%@?ło czasem to była jazda xD

Dokładnie, np. co niby naukowego było w forsowaniu paszportu szczepionkowego. Nic, a jednak kowidianie huczeli "zaufaj nauce, szurze!" na rzekome poparcie paszportów.